Inspiracje wnętrz - strona 3

Inspiracje wnętrz to ciekawe projekty udekorowania mieszkania lub domu. To również pomysł na połączenie wnętrza domu z osobowością mieszkających w nim lokatorów. To także pomysł na nawiązanie łączności pomiędzy warunkami zewnętrznymi (pogoda, pora roku, okoliczność).

Dla nas inspiracje wnętrz są czymś co ma być natchnieniem do zmiany. Czasem czyjś projekt, fotka czy choćby pomysł może zainspirować do zmian i przemodelowania swojego wnętrza. Dla niektórych wnętrza to coś więcej, czasem to nawet sposób na życie. W końcu wszyscy szukamy inspiracji.

Inspiracje to różne style i produkty: unikalne, luksusowe, ekskluzywne jak i niedrogie ale bardzo gustowne i eleganckie. Inspiracje wnętrz to nasz sposób na pomiar trendów, rzeczy modnych i niemodnych, stylów trendy i passe.

Krzesło Alena bielone

Krzesło Alena bielone

14.10.2013

Krzesło Bielone Alena jest propozycją dla tych, którym znudziły się tradycyjne meble. Meble bielone dodają wystrojowi lekkości, ponadto pasują niemal do każdego typu wnętrza.

Nowoczesne meble drewniane

Nowoczesne meble drewniane

18.07.2013

Dwa podstawowe walory mebli drewnianych to ich wytrzymałość oraz ładna estetyka. Estetyka wiąże się ze stylem. Tym razem skupimy się na stylu nowoczesnym, czyli potocznie mówiąc na meblach nowoczesnych.

Krzesło Torino wyróżnia się nieprzeciętnym designem

Krzesło Torino wyróżnia się nieprzeciętnym designem

05.06.2013

Krzesło Torino jak większość mebli w naszej ofercie jest wykonane z drewna bukowego. Wiadomo, że drewno bukowe jest najczęściej wykorzystywane w stolarce, zalicza się je do materiałów odpornych i wytrzymałych.

Aranżacja wnętrza według znaków zodiakalnych

Aranżacja wnętrza według znaków zodiakalnych

24.01.2013

Dziś aranżujemy wnętrza według znaków zodiakalnych, sposób ten jest modny na zachodzie u nas dopiero raczkuje.

Meble w 3D

Meble w 3D

12.12.2012

Efekt 3D nie jest nam już tak obcy jak parę lat temu. Dziś możemy podziwiać efekt 3D w kinie a nawet we własnym salonie. Od jakiegoś czasu na rynku pojawiły się również meble które wydobywają efekt 3D.

Siłownia w domu

Siłownia w domu

26.11.2012

Praca i codzienne obowiązki sprawiają że mamy coraz mniej czasu by zadbać o siebie. Jeżeli brakuje Tobie wyłącznie czasu na dojazdy do klubów wystarczy małe przemeblowanie i możesz zacząć trenować w domu.

Naklejki ścienne na poprawę nastroju

Naklejki ścienne na poprawę nastroju

22.11.2012

Naklejki na ścianę to najszybszy sposób na odmianę wnętrza. Takie dekoracje sprawdzą się zarówno w pokoju dziennym, sypialni, pokoiku dziecięcym. Naklejki ścienne dostępne są w różnych formach,

Aranżacja sufitu

Aranżacja sufitu

20.11.2012

Sufit jest przez wielu ludzi niedoceniany zapominamy o nim i pozostawiamy go w dotychczasowym kształcie.

Ozdoby świąteczne i ich symbolika

Ozdoby świąteczne i ich symbolika

06.11.2012

Wigilijny wieczór w Polsce jest dniem najbardziej uroczystym. Punktem kulminacyjnym jest oczywiście wigilia Bożego Narodzenia. Geneza tego obrzędu sięga aż Starego Testamentu i obchodzono ją nawet przed każdym szabatem.

Sztuka według Kusamy

Sztuka według Kusamy

25.09.2012

"The Obliteration Room" to projekt japońskiej artystki Yayoi Kusama który został zaprezentowany przez w Queensland Gallery of Modern Art w ramach wystawy "Look Now, See Forever"

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »