Inspiracje wnętrz - strona 4

Inspiracje wnętrz to ciekawe projekty udekorowania mieszkania lub domu. To również pomysł na połączenie wnętrza domu z osobowością mieszkających w nim lokatorów. To także pomysł na nawiązanie łączności pomiędzy warunkami zewnętrznymi (pogoda, pora roku, okoliczność).

Dla nas inspiracje wnętrz są czymś co ma być natchnieniem do zmiany. Czasem czyjś projekt, fotka czy choćby pomysł może zainspirować do zmian i przemodelowania swojego wnętrza. Dla niektórych wnętrza to coś więcej, czasem to nawet sposób na życie. W końcu wszyscy szukamy inspiracji.

Inspiracje to różne style i produkty: unikalne, luksusowe, ekskluzywne jak i niedrogie ale bardzo gustowne i eleganckie. Inspiracje wnętrz to nasz sposób na pomiar trendów, rzeczy modnych i niemodnych, stylów trendy i passe.

Malowanie ścian farbą tablicową

Malowanie ścian farbą tablicową

05.09.2012

Farba tablicowa to rozwiązanie, które idealnie pasuje do pokoju dziecięcego. Dzięki niej dzieci mogą spełniać miłe chwile na pracy artystycznej nie narażając nas na dodatkowe koszty związane z remontem mieszkania.

Podłoga ozdobiona kryształami Swarovskiego

Podłoga ozdobiona kryształami Swarovskiego

27.08.2012

Kryształy Swarovskiego są znane na całym świecie. Doceniane przez miłośników błyskotek czy to w postaci zegarków czy biżuterii dla pań.

Udekoruj mieszkanie w oryginalny sposób

Udekoruj mieszkanie w oryginalny sposób

17.08.2012

Każde mieszkanie wygląda lepiej, gdy nudę z domu wypieramy poprzez oryginalne rozwiązania. Jednym z takich jest dekorowanie domu przeróżnymi ozdobami, które czasem możemy nazwać dziełami sztuki. Większość ludzi wiesza je na ścianie, ale czy zawsze trzeba być w większości?

Domowa biblioteczka

Domowa biblioteczka

03.08.2012

W domach lub większych mieszkaniach można sobie pozwolić na małą biblioteczkę.

Żyj ekologicznie

Żyj ekologicznie

01.08.2012

Żeby zacząć żyć ekologicznie wystarczy wprowadzić parę zmian w niektórych domowych przyzwyczajeniach.

Egzotyczne mieszkanie

Egzotyczne mieszkanie

31.07.2012

Bambus cechuje się dużą odpornością jest nawet trwalszy od dębu czy klonu. Bambus należy do rodzinny traw, łatwy w pielęgnacji a ponadto szybko rośnie ok. 100cm dziennie, a po ścięciu szybko wypuszcza nowe pędy.

Podłoga ze skóry

Podłoga ze skóry

17.07.2012

Podłoga ze skóry to pomysł dla ludzi szukających nietypowych rozwiązań. Materiał na podłogę jest pozyskiwany z recyklingu.

Inteligentny dom- część ll

Inteligentny dom- część ll

09.07.2012

Inteligentny dom to coś więcej niż budynek, to sieć nowoczesnych instalacji elektrycznych i teletechnicznych zapewniająca użytkownikom bezpieczeństwo, komfort oraz korzyści ekonomiczne.

Inteligentny dom - część I - Oświetlenie

Inteligentny dom - część I - Oświetlenie

06.07.2012

Inteligentny dom to możliwość sterowania światłem, sterowanie ogrzewaniem jak i roletami.

Lofty, czyli mieszkania na poddaszu

Lofty, czyli mieszkania na poddaszu

14.06.2012

Słowo Loft, z języka angielskiego, oznacza po prostu poddasze lub strych. Zainteresowanie loftami narodziło się w latach 50-tych minionego wieku.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »