Porady - SalonMeblowy.net.pl - Strona 3

Porady - strona 3

Dział zawiera szereg praktycznych porad dotyczących użytkowania mebli. Każdy mebel, pomimo swojej prostej budowy, wymaga odpowiedniego traktowania i przestrzegania kilku ważnych zasad dotyczących jego eksploatacji. Odpowiednia konserwacja znacznie wydłuża żywotność mebli i sprawia, że nawet kilkuletni sprzęt wygląda jak nowy. W tym dziale znajdziesz praktyczne informacje dotyczące odpowiedniej pielęgnacji mebli, co sprawi, że będą Ci one służyć przez wiele lat i długo zachowają doskonały wygląd. Tutaj dowiesz się także wszystkiego na temat odpowiedniego wystroju pomieszczeń. Z naszymi poradami pięknie i funkcjonalnie umeblujesz swój dom lub mieszkanie. Sprawi to, że będziesz czuł się w nim bardzo komfortowo, a każda spędzona tam chwila będzie należała do przyjemnych. Zapraszamy do lektury porad przygotowanych przez naszych fachowców!

Jak używać meble tapicerowane?

Jak używać meble tapicerowane?

17.09.2014

Ostatnio pisaliśmy o materiałach i o tym jak je rozróżnić. Dziś podpowiem jak używać mebli tapicerowanych. Zatem istnieją pewne zasady dotyczące użytkowania mebli tapicerowanych. Przede wszystkim musimy używać mebli zgodnie z ich przeznaczeniem.

Jak walczyć z domowym kurzem?

Jak walczyć z domowym kurzem?

17.09.2014

Kurz to prawdziwa zmora alergików i nie tylko. Trudno sobie wyobrazić przebywanie dłużej w zakurzonym pomieszczeniu. Domowy kurz również jest problemem; często wywołuje u nas katar czy psikanie.

Jaka tkanina ?

Jaka tkanina ?

12.09.2014

Przygotowaliśmy dla Państwa szczegółową charakterystykę najpopularniejszych gatunków tkanin i skór stosowanych zazwyczaj w przemyśle meblarskim.

Jakie krzesła do jadalni?

Jakie krzesła do jadalni?

05.09.2014

Wybierając krzesła i stół do jadalni na samym początku musimy brać pod uwagę czy jadalnia stanowi osobne pomieszczenie czy mieści się np. w kuchni. Jeżeli mamy do dyspozycji osobne pomieszczenie, w którym możemy urządzić jadalnię to mamy ułatwione zadanie.

Czym kierować się przy zakupie mebli?

Czym kierować się przy zakupie mebli?

29.05.2014

Każdy z nas zanim zdecyduje się na kupno nowych mebli jest mniej więcej zorientowany czego potrzebuje. Jednak dość często popełniamy błędy. Dziś podpowiemy czego unikać, a na co zwrócić uwagę przy kupnie nowych mebli. Na samym początku podamy ogólne zasady, którymi powinniśmy się kierować,

Fotel w salonie

Fotel w salonie

20.05.2014

Salon to miejsce w każdym domu gdzie możemy oddać się relaksowi, czy to przy fajnym filmie czy książce a nawet spijając kawkę z sąsiadką. Do tego jednak potrzebne nam są niezbędne meble

Zestaw stół z krzesłami Z148

Zestaw stół z krzesłami Z148

15.05.2014

Zestaw, który chciałabym Wam dziś przedstawić składa się ze stołu i krzeseł K6. Krzesła K6 są delikatnie profilowane nie posiadają podłokietników.

Zestaw stół z krzesłami  Z153

Zestaw stół z krzesłami Z153

06.05.2014

Zestaw Z153 zalicza się do zestawów, które podobają mi się najbardziej. Prosta konstrukcja biały kolor to wszystko czego oczekuję od zestawu stołu i krzeseł.

Nowoczesne czy to znaczy plastikowe?

Nowoczesne czy to znaczy plastikowe?

29.04.2014

Nowoczesne wnętrza kojarzą się nam od razu z metalem lub plastikiem, jednak nie tędy droga. Kluczem do zrównoważonego wnętrza jest łączenie różnych surowców w tym również drewna.

Najczęściej wybierany zestaw

Najczęściej wybierany zestaw

18.04.2014

Zestaw stół z krzesłami Z2 jest najczęściej wybierany spośród zestawów z naszej oferty. Dlaczego tak się dzieje? Najprawdopodobniej dlatego, że zestaw składa się z klasycznego stołu

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »