Porady - SalonMeblowy.net.pl - Strona 5

Porady - strona 5

Dział zawiera szereg praktycznych porad dotyczących użytkowania mebli. Każdy mebel, pomimo swojej prostej budowy, wymaga odpowiedniego traktowania i przestrzegania kilku ważnych zasad dotyczących jego eksploatacji. Odpowiednia konserwacja znacznie wydłuża żywotność mebli i sprawia, że nawet kilkuletni sprzęt wygląda jak nowy. W tym dziale znajdziesz praktyczne informacje dotyczące odpowiedniej pielęgnacji mebli, co sprawi, że będą Ci one służyć przez wiele lat i długo zachowają doskonały wygląd. Tutaj dowiesz się także wszystkiego na temat odpowiedniego wystroju pomieszczeń. Z naszymi poradami pięknie i funkcjonalnie umeblujesz swój dom lub mieszkanie. Sprawi to, że będziesz czuł się w nim bardzo komfortowo, a każda spędzona tam chwila będzie należała do przyjemnych. Zapraszamy do lektury porad przygotowanych przez naszych fachowców!

Drewniany stół

Drewniany stół

28.01.2014

Nie wiem jak Wy ale ja sobie nie mogę wyobrazić domu bez stołu. Dom bez szafy czy półek mogę zawsze znajdzie się coś co nam zastąpi półkę czy szafę ale nic nie jest wstanie zastąpić nam stołu

Bezpieczny dom dla małego dziecka

Bezpieczny dom dla małego dziecka

17.01.2014

Dziecko w pierwszych latach zdobywa doświadczenie uczy się, poznaje świat. My jako rodzice powinniśmy zrobić wszystko żeby ułatwić maluszkowi to zadanie.

Zestaw tygodnia

Zestaw tygodnia

17.12.2013

W tym tygodniu postanowiłam napisać o zestawie Z36. Gdybyście zapytali dlaczego, odpowiedziałabym, że ze względu na stół, który jest owalny.

Praktyczny stół w kuchni...

Praktyczny stół w kuchni...

11.12.2013

Stół w małej kuchni wchodzi na pierwszy plan. Czasem jest przytulony do ściany, a czasem stoi oddzielnie wydzielając strefę tzw. roboczą od jadalnej.

<strong> Duży stół dla licznej rodziny</strong>

Duży stół dla licznej rodziny

10.12.2013

Jeżeli mamy liczną rodzinę to przyda nam się i duży stół. :) Stół na szesnaście osób to nie lada gratka.

Meble drewniane na co dzień

Meble drewniane na co dzień

05.12.2013

Meble drewniane a szczególnie meble wykonane z drewna bukowego cieszą się dużym uznaniem. Ich popularność nie słabnie, dzieje się tak dlatego, że meble bukowe posiadają wiele zalet.

Krzesła drewniane w Twoim domu

Krzesła drewniane w Twoim domu

27.11.2013

Centralnym meblem w jadalni jest stół. On pełni główną funkcję w pomieszczeniu, jednak żaden stół nie obejdzie się bez krzeseł.

Idealny zestaw do jadalni

Idealny zestaw do jadalni

20.11.2013

Z czym kojarzy nam się jadalnia?Na myśl przychodzą mi od razu pyszne potrawy i spotkania z rodzina.

Najczęściej zadawane pytania - cz. II

Najczęściej zadawane pytania - cz. II

18.11.2013

Najczęściej zadawane pytania z którymi mamy do czynienia...

Co lepiej wybrać do salonu: duży stół czy mały stolik?

Co lepiej wybrać do salonu: duży stół czy mały stolik?

18.11.2013

Stół to mebel, który jest integralną częścią wystroju pokoju gościnnego. Mówiąc o wystroju salonu często skupiamy się na elementach dekoracyjnych, na lampach, obrazach, kwiatach, oświetleniu, pomijając całkowicie znaczenie stołu.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »