Porady - SalonMeblowy.net.pl - Strona 8

Porady - strona 8

Dział zawiera szereg praktycznych porad dotyczących użytkowania mebli. Każdy mebel, pomimo swojej prostej budowy, wymaga odpowiedniego traktowania i przestrzegania kilku ważnych zasad dotyczących jego eksploatacji. Odpowiednia konserwacja znacznie wydłuża żywotność mebli i sprawia, że nawet kilkuletni sprzęt wygląda jak nowy. W tym dziale znajdziesz praktyczne informacje dotyczące odpowiedniej pielęgnacji mebli, co sprawi, że będą Ci one służyć przez wiele lat i długo zachowają doskonały wygląd. Tutaj dowiesz się także wszystkiego na temat odpowiedniego wystroju pomieszczeń. Z naszymi poradami pięknie i funkcjonalnie umeblujesz swój dom lub mieszkanie. Sprawi to, że będziesz czuł się w nim bardzo komfortowo, a każda spędzona tam chwila będzie należała do przyjemnych. Zapraszamy do lektury porad przygotowanych przez naszych fachowców!

Zestaw Z96 to ideały zestaw do niewielkiego mieszania

Zestaw Z96 to ideały zestaw do niewielkiego mieszania

20.08.2013

Kupując zestaw stół z krzesłami zawsze musimy dopasować go do wielkości pomieszczenia. Dlatego, gdy dysponujemy mniejszą powierzchnią zdecydujmy się na mniejszy stół oczywiście z możliwością rozłożenia.

Krzesło biurowe odpowiednie do Twojej sylwetki

Krzesło biurowe odpowiednie do Twojej sylwetki

14.08.2013

Wbrew pozorom praca umysłowa jest bardzo wyczerpująca. Wie to każdy kto spędza przed komputerem parę godzin dziennie.

Zalety mebli drewnianych

Zalety mebli drewnianych

06.08.2013

Porównując meble wykonane ze sklejki plastiku czy innych materiałów meble z drewna wypadają najlepiej. Cechują się dużą trwałością pięknem jak i oczywiście klasą. Drewno jak wiadomo jest materiałem naturalnym dzięki czemu komponują się niemal w każdym wnętrzu.

Krzesło to nie tylko cztery nogi i podparcie

Krzesło to nie tylko cztery nogi i podparcie

02.08.2013

Co jakiś czas chcąc nie chcąc musimy wymienić nasze meble. Z prostej przyczyny albo się nam już znudziły albo po prostu zniszczyły. Dlatego co jakiś czas znów musimy przejrzeć oferty sklepów meblarskich i dokonać właściwego wyboru.

Jak wybrać odpowiedni stół?

Jak wybrać odpowiedni stół?

31.07.2013

O tym, że stół jest symbolem więzi pomiędzy ludźmi pisaliśmy już wielokrotnie. Jak i o tym, że jest to jeden z najważniejszych elementów wyposażeniu w domu.

Zestaw Z152 to prawdziwa gratka

Zestaw Z152 to prawdziwa gratka

30.07.2013

Stół w każdym domu jest meblem bez którego się nie obejdziemy. Bez niego nie moglibyśmy zasiąść przy wspólnym posiłku. Decydując się na konkretny model powinniśmy się upewnić, że właśnie on spełnia nasze wymogi.

Stoły do pokoju gościnnego

Stoły do pokoju gościnnego

25.07.2013

Aranżując salon zazwyczaj skupiamy się na jego wyglądzie. Ważne są dla nas rodzaj tapicerki, sofy, fotele czy ogólny charakter salonu. Mało kto zwraca uwagę na stół...

Pufa czy podnóżek?

Pufa czy podnóżek?

24.07.2013

Dawniej w każdym domu obowiązkowym elementem wyposażenia były pufy. Ten stan trwa po dzień dzisiejszy, lecz w nieco innej formie. Zazwyczaj nazywamy je podnóżkami :) i to one podbijają salony

Fotel Chamberlain w zestawie z pufą to wygoda połączona z elegancją

Fotel Chamberlain w zestawie z pufą to wygoda połączona z elegancją

23.07.2013

Szanowni Klienci! Dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w której znajdziesz fotel Chamberlain w zestawie z pufą. Fotele wypoczynkowe połączone z elegancką pufą są coraz bardziej popularne.

Jak wygląda proces produkcji naszych mebli?

Jak wygląda proces produkcji naszych mebli?

22.07.2013

Mebel to nie jest po prostu kawałek drewna lepiej lub gorzej opakowany. Dysproporcje cenowe mebli dostępnych na rynku nie wynikają tylko z tego, że ktoś chce mniej lub więcej zarobić

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »