Pielęgnacja mebli - SalonMeblowy.net.pl - Strona 2

Pielęgnacja mebli - strona 2

Często przy codziennych porządkach zapominamy o pielęgnacji mebli. A to one najbardziej narażone na zabrudzenia. W tej kategorii znajdziesz porady nie tylko jak czyścić meble ale również jak je pielęgnować tak aby przez wiele lat cieszyły na swoim wyglądem.

Znajdziesz tu zagadnienia jak czyścić i konserwować meble skórzane jak i meble wykonane z tradycyjnego materiałów. Ponadto dowiesz się jakie środki omijać z daleka a na które wydać parę groszy więcej.

A jeżeli lubisz stare meble ale nie wiesz co z nimi zrobić aby ponownie nabrały blasku wystarczy że wejdziesz na nasza stronę i wybierzesz odpowiednią kategorie.

Jak pielęgnować meble drewniane?

Jak pielęgnować meble drewniane?

06.07.2012

Meble drewniane należą do wymagających, ale też nie można im odmówić uroku ciepła i naturalności. Dlatego są tak chętnie kupowane. Pielęgnacja zapewnia im piękno na wiele lat oraz wbrew opiniom nie jest skomplikowana.

Jak zadbać o tapicerkę naszych mebli?

Jak zadbać o tapicerkę naszych mebli?

09.03.2011

Pielęgnacja tapicerek naprawdę nie jest trudna ani szczególnie kosztowna. Warto zadbać o to, by meble niezależnie czy jest to sofa, komplet wypoczynkowy czy zestaw stół z krzesłami, cieszyły nas dłużej. Przeczytaj, jak dbać o tapicerkę z tkaniny, ze skóry i z eko-skóry. Krótkie porady, które warto z (...)

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »