Aranżacja kuchni - strona 2

Aranżacja kuchni to dążenie do swobody jak i wyrażenia swojej osobowości najczęściej na rzecz nietuzinkowych rozwiązań. Jednak sam wygląd to za mało. Kuchnia to przede wszystkim pomieszczenie funkcjonalne, dlatego pominięcie tej ważnej cechy wystroju kuchni, może skutkować rosnącym niezadowoleniem i minięciem się z istotnymi potrzebami.

Obecne trendy w aranżacji wnętrza dają szeroki wachlarz możliwości. Architekci wnętrz zachęcają aby tworzyć wokół siebie przestrzeń o indywidualnym charakterze. Pamiętajmy że to my jesteśmy kreatorami swojego życia jak i powszechni która należy do nas. Trzymajmy się zasady że to my powinniśmy czuć się dobrze w swoim domu.

Jak zaprojektować kuchnię tak aby był funkcjonalna?

Jak zaprojektować kuchnię tak aby był funkcjonalna?

11.10.2012

Kuchnia dla większości z nas jest miejscem rodzinnym, w którym wbrew pozorom spędzamy bardzo dużo czasu. Zwykle kojarzy się głównie z gotowaniem, ale jeśli się dobrze przyjrzeć jej funkcjom okaże się, że jest miejscem do którego wpuszczamy wyłącznie najbliższe osoby

Meble na wymiar czy gotowe zestawy?

Meble na wymiar czy gotowe zestawy?

09.10.2012

Każdy kto zmienia mieszkanie bądź remontuje obecne staje pod dylematem w jaki sposób zaaranżować swój dom.

Jak zaprojektować kuchnie?

Jak zaprojektować kuchnie?

17.09.2012

Kuchnia dla większości z nas jest miejscem rodzinnym, w którym wbrew pozorom spędzamy bardzo dużo czasu. Zwykle kojarzy się głównie z gotowaniem, ale jeśli się dobrze przyjrzeć jej funkcjom okaże się, że jest miejscem do którego wpuszczamy wyłącznie najbliższe osoby.

 Wyspa kuchenna

Wyspa kuchenna

13.09.2012

Wyspa kuchenna to duża wolnostojąca szafka, która stoi oddzielnie od reszty mebli

Urządzamy kuchnie

Urządzamy kuchnie

31.08.2012

Aby w kuchni było ładnie i funkcjonalnie potrzebujemy do tego odpowiednich materiałów. My jednak skupimy się przede wszystkim na ścianach. Podpowiemy która z opcji jest najtańsza a która wymaga najmniej pracy.

Kuchnia to serce domu

Kuchnia to serce domu

10.08.2012

Jeżeli Twoja rodzina ze wszystkich pomieszczeń najbardziej ceni sobie kuchnię, to nie ma w tym nic dziwnego. Kuchnia nie tylko przyciąga aromatami ale również swoim niepowtarzalnym klimatem.

Współczesne trendy wystroju kuchni

Współczesne trendy wystroju kuchni

27.07.2012

Trzeba powiedzieć jasno, że kuchnia to najważniejsze pomieszczenie w domu. Wymaga więc trafienia w serca jej użytkowników.

Kuchenka na prąd czy gaz? Zalety i wady.

Kuchenka na prąd czy gaz? Zalety i wady.

10.07.2012

Przez ostatnie lata w segmencie kuchenek i płyt grzewczych doszło do znacznych zmian, wszystko po to, aby zminimalizować koszty wynikające z eksploatacji sprzętu.

Jak wybrać blat kuchenny?

Jak wybrać blat kuchenny?

20.06.2012

Decydując się na kupno blatu pamiętajmy, aby był on trwały oraz odporny na wysokie temperatury. Blat kuchenny to ważny element w każdej kuchni. Powinien zatem być dobrany w sposób jak najbardziej przemyślany i dopasowany do potrzeb domowników.

Kuchnia w stylu rustykalnym

Kuchnia w stylu rustykalnym

08.05.2012

Od XIX wieku na dworkach a w późniejszym czasie na wsiach bardzo popularne stały się meble tzw „rustykalne”. Najczęściej wykonywano je z drewna dębowego, czereśni, olchy albo buku.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »