Aranżacja salonu - strona 2

Aranżacja salonu jest bardzo ważna z kilku względów. Jest to najbardziej reprezentatywny dla nas pokój: w salonie gościmy przyjaciół i rodzinę, w salonie spożywamy posiłki, oglądamy telewizję czy też po prostu odpoczywamy. Salon jest pomieszczeniem, które tętni życiem, dlatego tak istotna jest jego świadoma aranżacja.

O wystroju salonu decyduje zarówno dobór kolorów, jak i samych mebli i przedmiotów ozdobnych. Ważne, żeby zachować równowagę pomiędzy estetyką a funkcjonalnością. W salonie przecież równie ważne jak ładny wygląd jest to, by była odpowiednia ilość miejsca, żeby czuć się komfortowo. W tym dziale prezentujemy inspiracje i pomysły, które mają za zadanie pomóc Wam w odpowiedzi na pytanie jak urządzić salon.

Kącik wypoczynkowy

Kącik wypoczynkowy

15.08.2012

Przeważnie salon to miejsce, gdzie spędzamy wolny czas z rodzina i przyjaciółmi.

Jaki stół do salonu?

Jaki stół do salonu?

03.08.2012

Salon we współczesnym domu pełni funkcje reprezentacyjne i biesiadne dlatego jego aranżacja powinna być dopracowana w najmniejszych szczegółach. Wiadomo, że meblem skupiającym największą uwagę jest stół. Rynek meblowy jest bogaty w propozycje, ale jaki będzie odpowiedni?

Kilka elementów nowoczesnego salonu

Kilka elementów nowoczesnego salonu

03.07.2012

Czy jesteś gotowy aby przemodelować swój salon i wprowadzić do niego kilka elementów nowoczesnych? Nie zawsze jest to łatwe. Jeśli czujesz się nieco zagubiony i nie wiesz od czego zacząć, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Jak sprawić, aby w salonie było nie tylko stylowo, ale i komfortowo?

Jak sprawić, aby w salonie było nie tylko stylowo, ale i komfortowo?

28.06.2012

Nie jest prawdą, choć wiele osób tak uważa, że jeśli zdecydujesz się na stylowy salon, to zawsze odbędzie się to kosztem komfortu. Wynika to zapewnie z tego, że "stylowe" bywa rozumiane jako dziwne, inne, takie, które tylko ładnie wygląda, ale nie jest ani funkcjonalne ani wygodne. Dodasz swojemu (...)

Wystrój salonu - współczesne trendy

Wystrój salonu - współczesne trendy

07.06.2012

Aranżacja salonu należy do niemałych wyzwań. To pomieszczenie, w którym spędzamy sporo czasu, podejmujemy gości i wypoczywamy. Salon kojarzy się z elegancją i wysublimowanym smakiem.

Meble do salonu

Meble do salonu

09.03.2011

Dlaczego wybór mebli do salonu jest tak ważny? Czym jest salon dla każdego z nas? Z jakiego drewna wybrać meble do salonu? Jaki kolor mebli wybrać? Przeczytaj więcej o meblach do salonu.

Jakie meble do salonu? Wybieramy zestaw wypoczynkowy.

Jakie meble do salonu? Wybieramy zestaw wypoczynkowy.

23.02.2011

Zastanawiasz się, jakie meble wybrać do salonu? W tym artykule skupiamy się na zestawach wypoczynkowych. Podpowiadamy, jaki zestaw wypoczynkowy wybrać do salonu. Przeczytaj, zanim wybierzesz.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »