Aranżacja łazienek - strona 2

Łazienka jest jednym z najistotniejszych pomieszczeń, które używamy na co dzień. Jego aranżacja powinna być szczególnie dopieszczona i dostosowana do potrzeb domowników.

Wiele osób zastanawia się, jak urządzić łazienkę. Czy pójść w stronę minimalizmu czy raczej troszkę poimprowizować. Dylematy związane z aranżacją łazienki mogą dotyczyć zarówno funkcjonalności, jak np. czy lepiej zamontować prysznic czy wannę, jak i mogą one dotyczyć estetyki – czyli jak urządzić łazienkę, żeby było ładnie.

Aranżacje łazienek to najczęściej poszukiwane inspiracje. Liczy się zarówno kolor, jak i dobór mebli, rodzaj wykładziny, płytek czy oświetlenia. W tym dziale staramy się pokazywać najlepsze projekty, na jakie trafiamy. Czasem będą to pomysły na usprawnienie naszych czynności w łazience, a czasem sposoby na zmianę wystroju.

Odpowiedni kolor do łazienki

Odpowiedni kolor do łazienki

21.11.2012

Zanim zaczniemy urządzać łazienkę najpierw powinniśmy sobie ją wyobrazić. Zastanówmy się w jakich kolorach będziemy czuć się najlepiej a w późniejszym etapie zacznijmy realizować nasz plan.

Płytki kamienne kontra płytki ceramiczne

Płytki kamienne kontra płytki ceramiczne

14.11.2012

Dzisiaj zastanowimy się czy tradycyjne płytki ceramiczne odchodzą do lamusa? Aranżując wnętrze coraz więcej osób wybiera płytki kamienne zamiast płytek ceramicznych. Powód? Bardzo prosty: płytki kamienne gwarantują trwałość jak i możliwość odświeżania faktury bez konieczności zrywania materi (...)

Łazienka dostosowana dla osób niepełnosprawnych

Łazienka dostosowana dla osób niepełnosprawnych

08.11.2012

Osoby niepełnosprawne na co dzień mogą korzystać z tradycyjnych sprzętów. Jednak aby umożliwić normalne funkcjonowanie niektóre przedmioty powinny być dopasowane do ich możliwości.

Jakie gniazdka do łazienki?

Jakie gniazdka do łazienki?

18.10.2012

Zaplanowanie gniazdek oraz punktów świetlnych jest na pierwszym planie przy urządzaniu łazienki. Jeżeli nie chcesz bez przerwy przepinać wtyczek zaplanuj lepiej wystarczającą ilość gniazdek

Łazienka w stylu japonskim

Łazienka w stylu japonskim

01.10.2012

Styl japoński jest stylem prostym, nawet ascetycznym, oszczędnym w formie. Kładzie duży nacisk na naturalność i funkcjonalizm.

Łazienka w stylu retro

Łazienka w stylu retro

18.09.2012

Zanim zaczniesz myśleć o urządzeniu łazienki w stylu retro upewnij się, że masz wystarczająco dużą powierzchnię.

Łazienka na poddaszu

Łazienka na poddaszu

02.08.2012

Poddasze wydaje się być idealnym miejscem na łazienkę. Jednak tu również może czekać na nas kilka niemiłych niespodzianek.

Łazienka dla singli

Łazienka dla singli

15.06.2012

Projektując łazienkę dla singli możemy pozwolić sobie na fantazyjny wygląd. Single to przeważnie osoby zapracowane, ale na pewno cenią sobie wygodę i elegancję

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »