Aranżacja sypialni - strona 2

Aranżacja sypialni jest tak ważna, jak 1/3 życia, którą w niej spędzamy. Sypialnia jest naszą oazą, naszym spokojem po całym dniu, naszym rytuałem odpoczynku. Dlatego aranżując sypialnię trzeba mieć na uwadze, że to pomieszczenie ma koić, nie pobudzać, a uspokajać.

Warto również pamiętać, że sypialnia to nie tylko miejsce snu, to również pomieszczenie w którym pracujemy, uczymy się, oglądamy filmy czy po prostu leżymy i czytamy.

W tym miejscu znajdziesz artykuły, które przybliżą nieco tę tematykę. Będzie to zarówno zbiór przeróżnych inspiracji do urządzenia sypialni, jak i porad o wystroju.

Łóżko jako najważniejszy element sypialni

Łóżko jako najważniejszy element sypialni

04.12.2012

Trudno w to uwierzyć, ale niemal 1/3 życia spędzamy w łóżkach. Taka ilość czasu oznacza całką sporą część naszego życia.

Idealna sypialnia to taka, która spełni Twoje wymagania

Idealna sypialnia to taka, która spełni Twoje wymagania

04.12.2012

Sypialnia, w której każdy powinien czuć się dobrze nie zależnie od stylu powinna stanowić azyl i miejsce odpoczynku. Jak już zapewne wiecie w sypialni spędzamy jedną trzecią z naszego życia.

Jak urządzić sypialnie?

Jak urządzić sypialnie?

05.10.2012

W sposób w jaki chcemy urządzić sypialnie w dużej mierze powinien zależeć od nas. Bo to właśnie my będziemy spędzać tu czas czy to na czytaniu czy po prostu na odpoczywaniu.

Sypialnia na poddaszu

Sypialnia na poddaszu

19.09.2012

Kluczem do sypialni na poddaszu jest dobry projekt i solidne wykonanie. Oprócz dobrego planu powinniśmy dysponować dość dużą powierzchnią

Sypialnia

Sypialnia

14.09.2012

Sypialnia od niedawna stała się miejscem godnym uwagi. A jednak właśnie w tym pomieszczeniu spędzamy 1/3 części naszego życia.

Wanna w sypialni

Wanna w sypialni

30.08.2012

Wanna w sypialni brzmi raczej mało zachęcająco. Nie oceniajcie jednak po pozorach. Aby przedsięwzięcie miało rację bytu, należy je dużo wcześniej zaplanować

Podnoszone łóżko

Podnoszone łóżko

08.08.2012

Podnoszone łóżko to dobre rozwiązanie w małych pomieszczeniach bądź gdy mamy do dyspozycji małą ilość pokoi. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy dodatkową przestrzeń.

Kilka porad przed wyborem łóżka

Kilka porad przed wyborem łóżka

27.06.2012

Kupno łóżka to trudny i ważny zakup w naszym życiu. Aby dobrze i komfortowo się wysypiać, warto poświęcić trochę czasu i przemyśleć swoją decyzję zakupową. Statystycznie, łóżko wymieniamy co 7 lat, oznacza to, że przeleżymy na nim 20 tysięcy godzin. Przy tak wielu opcjach na rynku można czuć się p (...)

8 pomysłów na udekorowanie sypialni

8 pomysłów na udekorowanie sypialni

24.06.2012

Niezależnie od tego czy śpisz czy jesteś w pracy, sypialnia jest tą częścią domu, w której spędzamy najwięcej czasu. Sposób, w jaki urządzona jest odzwierciedleniem Twojej osobowości.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »