1. Dlaczego warto u nas kupować? • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

Dlaczego warto u Nas kupować?

Produkty w naszym sklepie

Wykonywane są z litego drewna bukowego

Większość mebli oferowanych w naszym sklepie wykonanych jest z litego drewna bukowego. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Dzięki temu wykonaniu meble są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia.

Pokrywane dębową okleiną

Blaty stołów i ich nogi pokryte są naturalną drzewną okleiną z dębu. Dzięki temu meble nie tylko do złudzenia przypominają meble wykonane z litego drewna dębowego, ale i zachowują właściwości podobne do mebli dębowych.

Możesz tworzyć własne zestawy

Oferujemy dowolną konfigurację połączenia krzeseł ze stołami.

Wybrać własną tapicerkę i wybarwienie drewna

Wybierz dowolną tapicerkę i kolor wybarwienia drewna z naszej oferty, a my przygotujemy mebel pod Twoje życzenie. Jeśli żadna z naszych tapicerek nie spodobała Ci się i masz swoją tapicerkę… przyślij nam ją. Obijemy wybrany przez Ciebie mebel Twoją tapicerką.

Obejrzeć wybarwienie drewna lub tapicerki przed zakupem

Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy jak dane wybarwienie drewna bądź tapicerka będą prezentować się w Twoim domu…powiedz nam o tym! Przyślemy Ci darmową próbkę wybarwienia drewna lub wybranej tapicerki!

Zapraszamy do zakupów! Zespół SAM-NET

Sklep internetowy sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem strony internetowej występującej pod adresem www.salonmeblowy.net.pl prowadzonym przez firmę SAM-NET Rafał Kochanowski o numerze NIP 967-089-45-30 i numerze Regon 340730689. Firma mieści się pod adresem Drzewna 2, Lisi Ogon, 86-065 Łochowo.
Wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy o numerze 110752.