1. Krzesło Fred • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Krzesło Fred

Krzesło Fred
Krzesło Fred - zdjęcie nr 2
Krzesło Fred - zdjęcie nr 3
Krzesło Fred - zdjęcie nr 4
Krzesło Fred - zdjęcie nr 5

Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Wygoda, funkcjonalność, atrakcyjny design. Krzesło biurowe Fred to komfort siedzącej pracy za biurkiem przez nawet kilkanaście godzin dziennie.
Bogata oferta kolorów i atrakcyjna cena pozwolą na dopasowanie praktycznego krzesła w każdej przestrzeni mieszkalnej lub biurowej. Zobacz, co decyduje o jego zaletach!

Specjalnie wyprofilowane siedzisko i oparcie dla zwiększenia komfortu użytkowania. Całość pokryta tapicerką wysokiej jakości (zobacz zakładkę TAPICERKA lub zapytaj nas o darmowe próbki materiałów). Podłokietniki wykonane z poliuretanu – materiału niezwykle trwałego i odpornego na użytkowanie, szerokość zewnętrzna: 57 cm

Pięcioramienna podstawa na kółkach gwarantują stabilność. Regulowane siedzisko: od 42 do 55 cm:   Odchylane oparcie lub jego całkowita blokada w żądanej pozycji, wysokość 54 cm.

Krzesło biurowe Fred to wygodna alternatywa dla nietrwałych mebli z hipermarketów. Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących oferty? Skontaktuj się z nami mailowo (info@salonmeblowy.net) lub telefonicznie (800 00 77 87). Nasz konsultant chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Opinie klientów o meblu Krzesło Fred

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Ten produkt nie występuje jeszcze w żadnym zestawie.