1. Krzesło Calif Chrom • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Krzesło Calif Chrom

Krzesło Calif Chrom
Krzesło Calif Chrom - zdjęcie nr 2
Krzesło Calif Chrom - zdjęcie nr 3
Krzesło Calif Chrom - zdjęcie nr 4
Krzesło Calif Chrom - zdjęcie nr 5

Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Trwałość, wysoka jakość wykonania i nowoczesny design.
Krzesło biurowe Calif Chrom to jeszcze bardziej elegancka wersją krzesła obrotowego Calif - model posiada chromowaną podstawę. Idealnie skomponuje się z wnętrzem biura albo domowego pokoju, a chromowane elementy wprowadzą odrobinę blasku.

Oparcie oraz siedzisko zostały optymalnie zaprojektowane - tak, aby służyć komfortem wszystkim tym, którzy pracują lub spędzają dużo czasu przy biurku. Regulowana wysokość siedziska to od 42 do 55 cm. Wysokość oparcia to 54 cm, zawiera dodatkową funkcję blokady w dowolnej pozycji.

Tapicerka to szeroki wybór materiałów. Zadzwoń po bezpłatną próbkę! Podłokietniki to funkcjonalne elementy wykonane są z trwałego poliuretanu. Ich szerokość zewnętrzna to 57 cm Podstawę stanowi pięć stabilnych ramion na kółkach.

Krzesło biurowe Calif Chrom to najwyższa forma elegancji biurowych mebli. Masz pytania dotyczące mebla lub chciałbyś poznać więcej szczegółów przez zakupem? Zadzwoń 800 00 77 87 lub napisz do nas info@salonmeblowy.net. Mailowo odpowiadamy 7 dni w tygodniu!

Opinie klientów o meblu Krzesło Calif Chrom

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Ten produkt nie występuje jeszcze w żadnym zestawie.