1. Stół S9 • SalonMeblowy.net.pl

Stół rozkładany S9

Wybarwienie/tapicerka: Olcha
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
1020 PLN
brutto
Wykonanie i/lub rozmiar:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:

Oryginalny produkt stolarski z wyjątkowo trwałych materiałów – przedstawiany stół rozkładany S9 o zaokrąglonych bokach. Do jego produkcji wykorzystano naturalne surowce i pomysł projektantów na połączenie piękna z funkcjonalnością.

Wykonanie
- Materiały gwarantujące wieloletnie użytkowanie to lite drewno, z którego wykonano nogi stołu oraz drewno dębowe pokrywające blat i nogi.
- Wytrzymałą bazę blatu stanowi płyta fornirowa.
- Zaokrąglone brzegi to bezpieczne rozwiązanie, zwłaszcza dla dzieci.
- Mebel rozkłada się dzięki solidnym, synchronicznym prowadnicom.

Wymiary
Model S9 dostępny jest w aż 9 wariantach, których rozmiary możesz sprawdzić w umieszczonych niżej tabelach. Blat kończy się na wysokości 76 cm (+/-1 cm)

Każdy ze stołów zawiera dwie wkładki do ich przedłużenia, które mogą być zastosowane pojedynczo lub podwójnie. Długość jednej wkładki to 35 albo 45 cm (dł. uzależniona jest od rozmiaru mebla przed rozłożeniem).

Rozkładany stół S9 to tylko jeden z wielu modeli naszej stolarskiej rodziny. Istnieje również możliwość dopasowania koloru wybranego egzemplarza do mebli zakupionych wcześniej. Wyślij nam próbki wybarwienia (np. półki), a wykonamy dla ciebie zestaw w identycznym odcieniu. Zadzwoń: 800 00 77 87, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Siła dębu

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 51 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 120 cm
Rozstaw nóg: 86 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 155 cm
Rozstaw nóg: 86 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 190 cm
Rozstaw nóg: 86 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Stół S9

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 19-05-2021 Malwina

bardzo funkcjonalny stół, łątwo się czyśći . Extra zakup

Opinia pozytywna 10-03-2021 Marta z Bydgoszczy

Wszystko ok. Stół bardzo ładny, dojechał bez żadnych uszkodzeń.

Opinia pozytywna 04-02-2021 Ewelina

Polecam sprzedawcę, stół wysokiej jakości, wszystko tak jak w opisie. Bardzo dobry kontakt z działem obsługi

Opinia pozytywna 10-06-2014 TOMEK

Pozytyw. Stół ładnie wykonany klasyczny sprzedawca rzetelny. Bardzo szybko stół został dostarczony co bardzo mnie ucieszyło.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane