Fotel Richard

Wybarwienie/tapicerka: Wenge
Fotel Richard
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Mały rozmiar i wielki efekt stylistyczny. Fotel Richard to nowoczesny design w służbie wygody. Został zaprojektowany z uwzględnieniem najnowszych trendów panujących obecnie w aranżacji wnętrz. Wyważone proporcje i głębokie siedzisko pozwalają osiągnąć maksimum wygody nawet osobie o większych rozmiarach. Idealny do każdej przestrzeni, która potrzebuje inteligentnych przestrzennie rozwiązań.

Wykonanie
- Lite drewno bukowe to surowiec wykorzystany w konstrukcji stelaża. Naturalne właściwości buku to masywność, odporność i wieloletnia trwałość.
- Na zdjęciach przedstawiono tylko niektóre rodzaje tapicerki. Będziesz pod wrażaniem wyboru materiałów na siedziska, które znajdziesz na naszej stronie. Co więcej, istnieje również możliwość obicia fotela tkaniną powierzoną nam przez klienta. Wybierz najlepsze dla Ciebie rozwiązanie i otaczaj się produktami w swoim stylu.

Wymiary
Szerokość: 67 cm
Wysokość: 75 cm
Głębokość: 67 cm

Do kompletu:
Do fotela proponujemy sofkę z tej samej serii, która stworzy z nim doskonałą kompozycję.

Fotel Richard to mebel idealny do każdej przestrzeni, która potrzebuje inteligentnych przestrzennie rozwiązań. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas na darmową infolinię. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o Fotel Richard

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane