Krzesło Werona

Wybarwienie/tapicerka: Biały,
Krzesło Werona
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Wyjątkowo wygodne siedzenie dla wyjątkowo wymagających osób. Krzesło tapicerowane Werona to połączenia prostych w formie nóg i komfortowego obicia. Powstał w ten sposób unikalny efekt wizualny. Delikatne nogi dźwigają masywne siedzisko i solidne oparcie. Jednocześnie projektanci zadbali o zachowanie proporcji, dzięki czemu mebel zyskał na oryginalności.

Wykonanie
- Stelaż został wykonany z litego drewna bukowego. Odpowiednio pielęgnowany mebel gwarantuje nienaganną kondycję przez kilkadziesiąt lat.
- Drewno wzmacnia ekologiczny lakier ochronny.
- Siedzisko zostało wyposażone w piankę o podwyższonej sprężystości siedziska.
- Krzesło tapicerowane Werona dostępne jest w dwóch wariantach – drewno z ekoskórą lub ze skórą naturalną. Kolory wybarwienia i tapicerki to mnóstwo kombinacji. Kliknij w zakładkę ‘tapicerka’, gdzie czekają na Ciebie dziesiątki faktur. Natomiast w zakładce ‘kolory’ sprawdzisz propozycję wybarwienia nóg.
- W trosce o podłogę w Twoim domu, do każdego produktu dołączamy filcowy materiał ochronny.

Wymiary
Głębokość: 50 cm
Wysokość: 85 cm
Szerokość: 45 cm


Chcesz nas zapytać o indywidualną ofertę? Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby. Zadzwoń do nas!

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o Krzesło Werona

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane