Krzesło tapicerowane CC2

Wybarwienie/tapicerka: Dąb rustykalny, Florencja 2526
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
305 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Nadruk:
Ilość sztuk:

Krzesło tapicerowane CC2 to kolejny model z naszej ekskluzywnej linii CC

Niezwykle zgrabna sylwetka to wynik połączenia minimalistycznych w formie drewnianych nóg i szkieletu otulonego miękkim obiciem. Mały drobiazg, który zapewnia jeszcze większy komfort siedzenia to zawinięte zakończenie oparcia w części jego głowy. Aż chce się usiąść!

Szkielet: krzesło CC2 tapicerowane zostało wykonane z litego drewna bukowego, które gwarantuje nienaganną kondycję mebla na lata. Siedzisko oraz oparcie krzesła pokrywa miękka, poliuretanowa pianka. Całość jest obszyta wysokiej jakości tapicerką lub skórą, zobacz próbnik naszych tekstyliów

W galerii zdjęć przedstawiono tylko wybrane modele. Sprawdź całą ofertę materiałów. Kliknij w pole ‘tapicerka’

Istnieje możliwość obicia krzesła materiałem powierzonym, w tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo .

Krzesło tapicerowane CC2 swoje komfortowe właściwości zawdzięcza głębokiemu siedzisku i wygodnemu oparciu. Stwórz własny zestaw do jadalni, kuchni czy gabinetu, sprawdź nasze stylowe stoły do kompletu i otaczaj się zawsze pięknym designem!

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 93 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 59 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 39 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 47 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Krzesło tapicerowane CC2

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 01-02-2023 Ewa

Bardzo ładne krzesła , wygodne, miękko się na nich siedzi i ekoskora powoduje to, ze nie ma przy nich pracy. Solidnie wykonane.

Opinia pozytywna 02-03-2021 Wojciech

Bardzo wygodne krzesła. Transakcja przebiegłą szybko. Dobrze zapakowane podczas transportu.

W górę do zdjęć i opisu