1. Stół S3 "srebrne wstawki" • SalonMeblowy.net.pl

Stół rozkładany S3 "srebrne wstawki"

Wybarwienie/tapicerka: Kasztan, Orzech
Stół S3 "srebrne wstawki"
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

W detalach tkwi piękno aranżacji wnętrz. Dlatego stół rozkładany S3 został ozdobiony unikalnymi, srebrnymi wstawkami. Uzyskano w ten sposób model łączący współczesny design z tradycyjną formą – mebel idealny do nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych dla całej rodziny.

Wykonanie
- Materiał, z którego wykonano nogi stołu: lite drewno bukowe oraz metalowe wstawki.
- Surowce, z których została wykonany blat: płyta fornirowa wzmocniona okleiną z dębu. Naturalna okleina posiada rysy i fakturę litego drewna, ale jest od niego trwalsza (w blacie nie powstają szpary, szczeliny itp.).
- Rozłożenie umożliwiają prowadnice synchroniczne.
- Kliknij w paletę barw po prawej stronie – wyświetli się lista wariantów kolorystycznych. Nie jesteś pewien odcienia? Zapytaj nas o bezpłatną próbkę!

Wymiary
Produkt dostępny jest aż w 10 wariantach – sprawdź dokładne rozmiary w tabelach poniżej lub z boku tej strony.

Rozkładany stół S4 to propozycja dla osób, które szukają alternatywnych rozwiązań wystroju swojego domu. Nasze produkty to wysoka jakość, precyzja wykonania i elastyczne projekty. Szukasz mebla o większej powierzchni? U nas masz możliwość zamówienia stołu o długości nawet do 4 metrów po rozłożeniu! Napisz do nas lub zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Siła dębu

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 52 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 145 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Stół S3 "srebrne wstawki"

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu