Stół rozkładany S3 "srebrne wstawki"

Wybarwienie/tapicerka: Kasztan, Orzech
Stół S3 "srebrne wstawki"
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

W detalach tkwi piękno aranżacji wnętrz. Dlatego stół rozkładany S3 został ozdobiony unikalnymi, srebrnymi wstawkami. Uzyskano w ten sposób model łączący współczesny design z tradycyjną formą – mebel idealny do nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych dla całej rodziny.

Wykonanie
- Materiał, z którego wykonano nogi stołu: lite drewno bukowe oraz metalowe wstawki.
- Surowce, z których została wykonany blat: płyta fornirowa wzmocniona okleiną z dębu. Naturalna okleina posiada rysy i fakturę litego drewna, ale jest od niego trwalsza (w blacie nie powstają szpary, szczeliny itp.).
- Rozłożenie umożliwiają prowadnice synchroniczne.
- Kliknij w paletę barw po prawej stronie – wyświetli się lista wariantów kolorystycznych. Nie jesteś pewien odcienia? Zapytaj nas o bezpłatną próbkę!

Wymiary
Produkt dostępny jest aż w 10 wariantach – sprawdź dokładne rozmiary w tabelach poniżej lub z boku tej strony.

Rozkładany stół S4 to propozycja dla osób, które szukają alternatywnych rozwiązań wystroju swojego domu. Nasze produkty to wysoka jakość, precyzja wykonania i elastyczne projekty. Szukasz mebla o większej powierzchni? U nas masz możliwość zamówienia stołu o długości nawet do 4 metrów po rozłożeniu! Napisz do nas lub zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Siła dębu

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 52 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 145 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 180 cm
Rozstaw nóg: 92 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół S3 "srebrne wstawki"

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu