Stół Biesiadny S11 prostokątny | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Stół Biesiadny S11 prostokątny

Wybarwienie/tapicerka: Wenge
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Biesiadny rozkładany stół S11 to duża powierzchnia o nowoczesnym designie, niezbędna do organizacji każdej imprezy. Posiada wszystko, czego potrzebujesz – solidne wykonanie, atrakcyjną formę oraz możliwość przedłużenia długości nawet do 4 m!

Wykonanie
- Blat to wytrzymała płyta fornirowa. Struktura płyty umożliwia renowację mebla bez konieczności wymieniania wszystkich jego części. To solidna inwestycja na kilkadziesiąt lat.
- Surowiec nóg to naturalne drewno.
- Całość pokryto dębową okleiną – materiałem bardzo twardym i odpornym na uszkodzenia.
- Po zainstalowaniu przedłużających wkładek, całość konstrukcji dodatkowo opiera się na czterech chowanych nogach, zapewniających stabilizację przy obciążeniu.

Wymiary
Dostępne rozmiary to: 160 x 100 cm, 180 x 100 cm lub 200 x 100 cm w pozycji złożonej.
Rozkładany stół biesiadny S11 to możliwość samodzielnej regulacji długości dzięki czterem pięćdziesięcio centymetrowym wkładkom.

Warianty po rozłożeniu mają długość od 360 do 400 cm (w zależności od modelu), które mogą pomieścić nawet 16 osób. Blat kończy się na wysokości 76 cm (+/-1 cm).

Potrzebujesz innego mebla dla swoich gości? Zapytaj nas o indywidualną ofertę - wykonujemy projekty na zamówienie według niestandardowych rozmiarów. W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu!

Siła dębu

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 63 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 160 cm
Rozstaw nóg: 130 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 210 cm
Rozstaw nóg: 180 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 12
Szerokość: 260 cm
Rozstaw nóg: 230 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 14
Szerokość: 310 cm
Rozstaw nóg: 280 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
Cztery wkładki Maks. ilość krzeseł: 16
Szerokość: 360 cm
Rozstaw nóg: 330 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 4 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Stół Biesiadny S11 prostokątny

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 07-02-2021 Iwona

Super ten stół, wreszcie mogę pomieścić gości przy jednym stole bez ścisku. Wszystko odbyłó się sprawnie.

Opinia pozytywna 20-08-2020 Ewa

Ładny , solidny stół, szybka dostawa,wszysko ok

Opinia pozytywna 17-07-2016 Pawel

polecam, mamy 200/100 i super miesci wszystkich gosci na imprezach

Opinia pozytywna 01-05-2016 zbyniuc

Produkt dobrej jakości, już sprawdzony na maksa 3,6 m i 14 gości siedzących swobodnie.

Opinia pozytywna 31-05-2015 Bianka

Zamówiłam stół na komunię syna i był to strzał w 10! Wszyscy goście siedzieli wygodnie, wszyscy się pomieścili. Stół jest dość nowoczesny i uniwersalny. Na co dzień jest złożony do 2 metrów a gdy potrzeba... zamienia się w prawdziwy stół konferencyjny! Ogólnie jestem zadowlona bo termin gonił i firma sprężyła się z dostawą naprawdę szybko! Wielki pozytyw za całokształt, super podejście do klienta. Bardzo dziękujemy- dzięki Wam zorganizowałam piękne przyjęcie dla synka! Pozdrawiamy <3

W górę do zdjęć i opisu