Krzesło drewniane Ludwik

Wybarwienie/tapicerka: Dąb rustykalny,
1 opinia Krzesło drewniane Ludwik
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Krzesło bukowe Ludwik w niezwykły sposób nawiązuje do klasycznych wzorców, zachowując przy tym funkcjonalność nowoczesnych krzeseł.

Całość konstrukcji zainspirowana została stylem krzeseł z XVI wieku: zaokrąglone u góry i zwężane ku dołowi oparcie, finezyjnie wykrzywione przednie nogi oraz wygodne siedzisko to cechy konstytuujące stylowy charakter tego mebla.

Wykonanie drewnianego krzesła Ludwik

Szkielet: Ramę krzesła wykonano z litego drewna bukowego. Buk znany jest ze swojej twardości oraz wytrzymałości na ścierania i uszkodzenia mechaniczne. W celu wzmocnienia konstrukcji, drewniane części zostały pomalowane przezroczystą emulsją ochronną.

Siedzisko: Wybór tapicerki to selekcja, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Chcesz wykorzystać swoje tkaninę? Nasz tapicer chętnie obije nią wybrany model. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i wyślesz nam swoje tekstylia.

W zestawie znajdziesz materiał z filcu, który ochroni Twoją podłogę przed rysami.

Wybór krzesła bukowego Ludwik to powrót do klasycznego piękna.Krzesło dedykowane jest do stylu francuskiego. Szukasz stołu idealnego do zestawu? Skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy Ci skompletować wyjątkowy zestaw do każdej przestrzeni mieszkalnej, jadalnej i biurowej.

Jaki jest styl francuski?
Jasne barwy, ludwikowskie, tapicerowane meble to elementy łączące styl francuski. Styl francuski to przede wszystkim meble ze starannie dobranymi dodatkami. Aranżując pomieszczenie w stylu francuskim pamiętajmy o zachowaniu symetrii i równowadze.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 104 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 60 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 43 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 41 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Krzesło drewniane Ludwik

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 06-06-2018 Marek!

Piękne krzesła!

W górę do zdjęć i opisu