Krzesło tapicerowane CC4 | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Krzesło tapicerowane CC4

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Krzesło tapicerowane CC4 to kolejny produkt z ekskluzywnej serii CC. Odznacza się niebanalną formą, wygodnym obiciem i szeroką paletą barw.

Wprowadza do każdego wnętrza kolorystyczne ożywienie. Idealne do gabinetów, salonów, kuchni i miejsc, które potrzebują wysokiej dawki elegancji. Dostępne w dwóch wariantach cenowych. Wykonanie drewnianego krzesło CC4

Szkielet: to produkt wykonany z mocnego i twardego drewna bukowego, cechującego się wyjątkową odpornością na ścieranie i wpływ czynników środowiskowych.

Siedzisko: i oparcie to setki kolorów i faktur do wyboru. Stwórz swój unikalny mebel, komponując tapicerkę z wybranym wybarwieniem nóg krzesła. Wygodę siedzenia zapewnia wytrzymała pianka wypełniająca obicie krzesła.

Każdy produkt w zestawie posiada materiał z filcu pod jego nogi, chroniący parkiet przed zarysowaniami.

Poczuj komfort wygodnego siedzenia - krzesło tapicerowane CC4 to reprezentant najlepszego gatunku drewna! Szukasz stołu do kompletu? Napisz do nas lub zadzwoń. Służymy profesjonalną poradą.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 93 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 59 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 39 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 47 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Krzesło tapicerowane CC4

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 07-07-2020 Jarosław

Rzetelna firma, wszystko zgodne z tym co zamówiłem. Krzesła bardzo wygodne.

W górę do zdjęć i opisu