Krzesło Toskania

Wybarwienie/tapicerka: Kasztan,
Krzesło Toskania
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Stworzone z dbałością o najdrobniejszy detal. Krzesło Toskania to klasyczne szczebelkowe oparcie, wykonane jednak z małą przewrotnością. Szczebelki zostały ułożone nie poziomo, lecz pionowo i sięgają niemal samej podłogi. Dzięki temu klasyczny mebel zyskał całkiem nowego wyglądu i designerskiego sznytu. Pasuje i do tradycyjnie urządzonych pomieszczeń, i do nowoczesnych przestrzeni w każdym domu.

Wykonanie
- Lite drewno bukowe to surowiec stolarski, z którego powstał szkielet tego oryginalnego krzesła. Buk cechuje się wysoką jakością i masywnością, a odpowiednio zaimpregnowany nawet kilkusetletnią trwałością.
- W pełni ekologiczny lakier bezbarwny wzmacnia naturalne cechy drewna.
- Na zdjęciach przedstawiono tylko wybrane kolory i rodzaje obicia. Sprawdź całą ofertę tekstyliów i wybarwienia. Kliknij w pola z napisami ‘tapicerka’ i ‘kolor’, a rozwinie się cała lista do wyboru.

Wymiary
Wysokość: 108 cm
Głębokość: 59 cm
Szerokość: 45 cm

Krzesło Toskania kojarzy się z ciepłem leniwego, letniego popołudnia. Sprawdź pasujące do niego stoły i stwórz wnętrze w unikalnym klimacie. Zadzwoń lub napisz do nas! Chętnie pomożemy Ci wybrać rozwiązania idealne do Twojego domu

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o Krzesło Toskania

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu