Krzesło CC4 deluxe

Krzesło CC4 deluxe
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Luksusowe tkaniny, piękna bryła i najwyższa jakość wykonania. Krzesło tapicerowane CC4 Deluxe to wygoda użytkowania w połączeniu z nowoczesnym designem. Siedzisko i oparcie zostały zaprojektowane w trosce o osoby, które spędzają przy biurku lub stole dużo czasu.

Wykonanie
- Nogi oraz szkielet tego unikalnego produktu otrzymano z litego bukowego drewna. Ekologiczny surowiec gwarantuje wysoki stopień jakości, solidność wykonania i wytrzymałość na długie lata.
- Drewniane komponenty pomalowano przezroczystym lakierem ochronnym.
- Tapicerka to możliwość selekcji z kilkunastu różnych tkanin. Wybierz najbardziej zgodne ze swoim gustem materiały i otaczaj się nieprzeciętnym designem. Napisz do nas, a z chęcią prześlemy bezpłatne próbki!
- W trosce o każdy parkiet i panele dołączyliśmy do zestawu ochronną podkładkę z filcu.

Wymiary
Wysokość: 96 cm
Głębokość: 63 cm
Szerokość: 47 cm

Krzesło tapicerowane CC4 Deluxe to mebel na wymagających. Na zdjęciu przedstawiono tylko wybrane modele. Sprawdź wszystkie nasze tkaniny i zafunduj sobie odrobinę luksusu każdego dnia. Chcesz znać więcej szczegółów? Nasz konsultant chętnie na nie odpowie. Zadzwoń!

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o Krzesło CC4 deluxe

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu