Krzesło Fred

Krzesło Fred
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Wygoda, funkcjonalność, atrakcyjny design. Krzesło biurowe Fred to komfort siedzącej pracy za biurkiem przez nawet kilkanaście godzin dziennie.

Bogata oferta kolorów i atrakcyjna cena pozwolą na dopasowanie praktycznego krzesła w każdej przestrzeni mieszkalnej lub biurowej. Zobacz, co decyduje o jego zaletach!

Specjalnie wyprofilowane siedzisko i oparcie dla zwiększenia komfortu użytkowania. Całość pokryta tapicerką wysokiej jakości (zobacz zakładkę TAPICERKA lub zapytaj nas o darmowe próbki materiałów). Podłokietniki wykonane z poliuretanu – materiału niezwykle trwałego i odpornego na użytkowanie, szerokość zewnętrzna: 57 cm

Pięcioramienna podstawa na kółkach gwarantują stabilność. Regulowane siedzisko: od 42 do 55 cm:   Odchylane oparcie lub jego całkowita blokada w żądanej pozycji, wysokość 54 cm.

Krzesło biurowe Fred to wygodna alternatywa dla nietrwałych mebli z hipermarketów. Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących oferty? Skontaktuj się z nami mailowo (info@salonmeblowy.net) lub telefonicznie (800 00 77 87). Nasz konsultant chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o Krzesło Fred

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane