Krzesło Styl

Krzesło Styl
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Krzesło biurowe Styl to mebel niezbędny do wszystkich nowoczesnych biur, gabinetów i pokoi z biurkiem.

Projekt zapewnia komfort niezbędny przy wielokonnej pracy w pozycji siedzącej – dba o to specjalnie wyprofilowane siedzisko i wygodne, regulowane oparcie.

Tapicerka – sprawdź dziesiątki możliwości obicia krzesła przedstawione w zielonej zakładce z boku tej strony. Wybór kolorów i faktur z łatwością pozwoli na dopasowanie mebla do każdej powierzchni użytkowej.

Regulowana wysokość siedziska - od 42 do 55 cm - zapewni indywidualne dopasowanie do każdego użytkownika.
Szerokość zewnętrzna podłokietników - 57 cm.
Oparcie - wysokość 54 cm, możliwość odchylenia lub blokady w wybranej pozycji.

Krzesło biurowe Styl to najwyższy komfort pracy i doskonała jakość za niewielką cenę. Masz więcej pytań na temat produktu? Sprawdź zakładkę FAQ lub skontaktuj się z nami poprzez bezpłatną infolinię.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o Krzesło Styl

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane