Krzesło Calif Chrom

Krzesło Calif Chrom
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Trwałość, wysoka jakość wykonania i nowoczesny design.

Krzesło biurowe Calif Chrom to jeszcze bardziej elegancka wersją krzesła obrotowego Calif - model posiada chromowaną podstawę. Idealnie skomponuje się z wnętrzem biura albo domowego pokoju, a chromowane elementy wprowadzą odrobinę blasku.

Oparcie oraz siedzisko zostały optymalnie zaprojektowane - tak, aby służyć komfortem wszystkim tym, którzy pracują lub spędzają dużo czasu przy biurku. Regulowana wysokość siedziska to od 42 do 55 cm. Wysokość oparcia to 54 cm, zawiera dodatkową funkcję blokady w dowolnej pozycji.

Tapicerka to szeroki wybór materiałów. Zadzwoń po bezpłatną próbkę! Podłokietniki to funkcjonalne elementy wykonane są z trwałego poliuretanu. Ich szerokość zewnętrzna to 57 cm Podstawę stanowi pięć stabilnych ramion na kółkach.

Krzesło biurowe Calif Chrom to najwyższa forma elegancji biurowych mebli. Masz pytania dotyczące mebla lub chciałbyś poznać więcej szczegółów przez zakupem? Zadzwoń 800 00 77 87 lub napisz do nas info@salonmeblowy.net. Mailowo odpowiadamy 7 dni w tygodniu!

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o Krzesło Calif Chrom

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu