Krzesło fotelowe Boston

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny,
3 opinie Krzesło drewniane tapicerowane Boston
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Zgrabny fotelik dla osób, które szukają odrobiny luksusu na co dzień. Krzesło fotelowe Boston zapewnia nie tylko komfort pracy przy biurku, a także solidny relaks.

Dzięki miękkiej tapicerce w dziesiątkach kolorów i faktur, wygodnym podłokietnikom oraz wysokiej jakości materiałom, siedzenie na tym krześle to czysta przyjemność.

Wykonanie drewnianego krzesła fotelowego Boston

Szkielet; i nogi krzesła fotelowego wykonano z litego drewna bukowego. Materiał charakteryzujący się trwałą i mocną konstrukcją pokryto bezpieczną i nietoksyczną bezbarwną farbą ochronną.

Prezentowane na zdjęciach modele to tylko jedne z licznych możliwości kolorów i materiałów. Siedzisko to wybór wśród dziesiątek faktur. Sprawdź nasze propozycje obicia, w tym plamoodporne tkaniny i skórę naturalną. Kliknij w zielone pole z boku strony, oznaczone ‘tapicerka’.

Istnieje możliwość obicia krzesła fotelowego materiałem powierzonym, w tym celu skontaktuj się z nami pod numerem 800 00 77 87 lub 52 320 50 66 .

Do każdego krzesła fotelowego dodajemy filcowy materiał chroniący podłogę przed zarysowaniem.

Tapicerowane krzesła Boston to obszerne siedziska doskonale komponujące się z nowoczesnymi przestrzeniami. Twój salon, gabinet czy kawiarnia nabierze dzięki nim nowego charakteru i klasy.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 85 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 60 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 53 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 50 cm
Szerokość siedziska 52 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 48 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Krzesło fotelowe Boston

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 16-05-2021 Mariusz

Wygoda w nowoczesnym stylu. Sprawny i bezpieczny transport. Polecam

Opinia pozytywna 11-02-2015 Jarek

Krzesło wygodne fajnie wykonane nie mam żadnych zastrzeż co do przebiegu transakcji

Opinia pozytywna 09-09-2013 aguser

Szybka wysyłka. Wykonanie mebli z porządnych materiałów. Bardzo miła obsługa klienta. Dziękuję i Pozdrawiam.

W górę do zdjęć i opisu