Krzesło Milano

Wybarwienie/tapicerka: Czereśnia antyczna, Florencja 2528
Krzesło Milano
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Krzesło bukowe Milano to świetna propozycja dla zwolenników nowoczesnych kształtów i oryginalnych aranżacji wnętrz. Wysoka jakość użytych do produkcji materiałów gwarantują, że korzystanie z niego będzie komfortowe przez wiele lat. Lite drewno bukowe cechuje się bardzo dużą twardością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.


Przeznaczenie
Krzesło Milano przeznaczone jest do użytku w domowych pomieszczeniach jak: kuchnia, jadalnia, salon. Można je również wykorzystać w pokoju gościnnym, poczekalni czy choćby restauracji, gabinecie czy kawiarni.

Wykonanie
Szkielet krzesła Milano wykonany jest z litego drewna bukowego. Lite drewno bukowe jest twarde i wytrzymałe, dzięki czemu krzesło może znosić nawet znaczne obciążenia. Nogi krzesła jak i całość konstrukcji pomalowane zostały ochronną warstwą lakieru ochronnego, co wzmocnia strukturę drewna. Wygodę krzesła zapewnia miękkie oparcie i siedzisko. Wymiary krzesła: (szer/wys/głęb): 48 x 77 x 54 cm. Do każdego krzesła dołączamy materiał filcowy pod nogi krzesła.

Podsumowanie
Krzesło Milano jest luksusowym i komfortowym meblem. Użyte do jego produkcji materiały zapewniają wiele lat użytkowania. Krzesło wykonane jest bardzo gustownie z dbałością o każdy detal wykończenia. Dodatkowym atutem jest niska cena produktu.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o Krzesło Milano

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane