1. Krzesło Milano • SalonMeblowy.net.pl

Krzesło Milano

Wybarwienie/tapicerka: Czereśnia antyczna, Florencja 2528
Krzesło Milano
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Krzesło bukowe Milano to świetna propozycja dla zwolenników nowoczesnych kształtów i oryginalnych aranżacji wnętrz. Wysoka jakość użytych do produkcji materiałów gwarantują, że korzystanie z niego będzie komfortowe przez wiele lat. Lite drewno bukowe cechuje się bardzo dużą twardością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.


Przeznaczenie
Krzesło Milano przeznaczone jest do użytku w domowych pomieszczeniach jak: kuchnia, jadalnia, salon. Można je również wykorzystać w pokoju gościnnym, poczekalni czy choćby restauracji, gabinecie czy kawiarni.

Wykonanie
Szkielet krzesła Milano wykonany jest z litego drewna bukowego. Lite drewno bukowe jest twarde i wytrzymałe, dzięki czemu krzesło może znosić nawet znaczne obciążenia. Nogi krzesła jak i całość konstrukcji pomalowane zostały ochronną warstwą lakieru ochronnego, co wzmocnia strukturę drewna. Wygodę krzesła zapewnia miękkie oparcie i siedzisko. Wymiary krzesła: (szer/wys/głęb): 48 x 77 x 54 cm. Do każdego krzesła dołączamy materiał filcowy pod nogi krzesła.

Podsumowanie
Krzesło Milano jest luksusowym i komfortowym meblem. Użyte do jego produkcji materiały zapewniają wiele lat użytkowania. Krzesło wykonane jest bardzo gustownie z dbałością o każdy detal wykończenia. Dodatkowym atutem jest niska cena produktu.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o meblu Krzesło Milano

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane