1. Krzesło drewniane Braga • SalonMeblowy.net.pl

Krzesło drewniane Braga

Wybarwienie/tapicerka: Czarny, Vienna 9
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
248 PLN
brutto
Wykonanie i/lub rozmiar:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Nadruk:
Ilość sztuk:

Design tego modelu to długie tapicerowane oparcie ozdobione charakterystycznymi, poprzecznymi listwami.

Krzesło bukowe Braga to innowacyjna koncepcja dotycząca nie tylko jego wyglądu, ale i komfortu użytkowania – wysokie oparcie jest jeszcze bardziej stabilne i wygodne niż w tradycyjnych modelach.

Wykonanie drewnianego krzesła Braga

Szkielet: Oryginalny szkielet otrzymano z litego, bukowego drewna, które gwarantuje wysoki stopień jakości, solidność i wytrzymałość na długie lata. Krzesło dla wzmocnienia zostało pokryte naturalnym lakierem bezbarwnym. Lakier jest w 100% bezpieczny dla alergików.

Uwaga! Produkt dostępny jest w dwóch wariantach – w całości wykonany z drewna i skóry naturalnej bądź drewno + tkanina.

Siedzisko: Wygodę siedzenia wzmacnia pianka o podwyższonej elastyczności. Na siedzisku i oparciu znajduje się materiał przeznaczony do tapicerowania mebli. Sprawdź całą ofertę tekstyliów, klikając w przycisk z napisem ‘tapicerka’

Dołączony filc pod nogi krzesła ochroni podłogę z każdego tworzywa przed zarysowaniami .

Na zdjęciach przedstawiono tylko niektóre modele wybarwienia i tapicerki. Wybór siedzisk jest ogromny. Od naturalnej skóry po tkaniny i eko-skóry . Zobacz całą naszą ofertę i wybierz coś dla siebie.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 100 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 55 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 33 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 40 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Krzesło drewniane Braga

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 24-09-2015 Paulina

Fajne nietypowe krzesło zauroczyłam się tyłem krzesła lekka ekstrawagancja. Polecam sprzedawce kontakt super , krzesło zgodne z opisem a dostawa w miarę szybko.

Opinia pozytywna 17-07-2014 Agnieszka wesoła

Bardzo szybka dostawa. Towar zgodny z opisem. Szczerze polecam ten kontakt

Opinia pozytywna 23-04-2014 MarekPater

Jeden z pokoi stroiłem na styl azjatycki a to krzesło na zdjęciach przypominało mi trochę klimaty z domów na filmach samurajskich. Obawiałem sie tylko czy przetrzyma szaleństwa mojej dwójki dzieci. Na razie po kilku tygodniach jest świetnie, nic się nie rozkleja ani nie rozchodzi pomimo bujania się na nich i ciągania po całym pokoju. Szczerze polecam i jeszcze raz dzięki za wniesienie!

W górę do zdjęć i opisu