Krzesło drewniane Lamia

Wybarwienie/tapicerka: Czereśnia antyczna, Vienna 9
Krzesło drewniane tapicerowane Lamia
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Krzesło bukowe Lamia to niecodzienny projekt z naszej oferty. Sprawdź już dziś w jakiej kolorystycznie możesz zamówić krzesło Lamia.

Oparcie wykonano z twardego drewna, które z jednej strony jest pokryte miękką tapicerką, a z drugiej pozostaje lite i sięga niemal samej podłogi.

Wykonanie drewnianego krzesła Lamia

Szkielet: Wykonany z wielką dokładnością szkielet powstał z naturalnego drewna bukowego. To od wielu lat niewychodzące z mody drewno, dobrze tolerujące barwienie i lakierowanie.Specjalny impregnat dodaje drewnu dodatkową wartość estetyczną i wzmacnia jego trwałość.

Siedzisko: i wewnętrzną stronę oparcia pokrywa miękka pianka poliuretanowa. Obicie to różne warianty tkanin lub skóry naturalnej. Wybór wśród rodzajów tapicerki jest naprawdę ogromny. Poznasz go klikając w zielone pole "tapicerki”

Ochroń posadzkę przed zarysowaniami – do każdego zestawu dodajemy materiał zabezpieczający .

Krzesło bukowe Lamia to niekonwencjonalny projekt do stylowych wnętrz. Skuś się na jego unikalny kształt i otaczaj się pięknym designem!

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 108 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 55 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 32 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 46 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 41 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Krzesło drewniane Lamia

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu