Stół rozkładany S14

Wybarwienie/tapicerka: Orzech
1 opinia Stół S14
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Modne kolory drewna i klasyczny kształt pasujący do każdego wnętrza. Prostokątny stół rozkładany S14 to modernistyczna odsłona tradycyjnego mebla. Oprócz zalet estetycznych cechuje go wysoka funkcjonalność, osiągnięta dzięki konstrukcji umożliwiającej szybkie powiększenie stołu w razie wizyty gości. Natomiast odporne na wysoką temperaturę i uderzenia mechaniczne materiały to radość z użytkowania mebla w nienagannym stanie - przez wiele lat.

Wykonanie
- Podstawę blatów o regularnych kształtach wykonano z wytrzymałej i odpornej na zniszczenia płyty fornirowej. Dębowa okleina pokrywająca płytę to wybór wśród wielu kolorów – zapytaj nas o darmową próbkę swojego ulubionego koloru!
- Nogi to drewno bukowe – jeden z najtrwalszych surowców stolarskich.

Wymiary:
Prostokątny, rozkładany stół S14 jest dostępny w czterech różnych rozmiarach: 110 x 80 cm, 120 x 80 cm, 130 x 90 cm oraz 140 x 90 cm. Do każdego mebla dołączamy wkładkę, zwiększającą jego długość o 50 cm. Dokładne parametry możesz sprawdzić w poniższych tabelach.

Grubość nóg: 6.5 x 6.5 cm.
Wysokość blatu: 78 cm.
Grubość blatu: 2.5 cm.

Szukasz innego modelu lub wymiaru? Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i oczekiwania. Skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać mebel stworzony dla Twoich potrzeb!

Siła dębu

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 57 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 96 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 160 cm
Rozstaw nóg: 96 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół S14

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 13-08-2014 Rafał

Stół zgrabny,szczególnie nadaje się do małych pomieszczeń. W każdym razie w moim małym pokoju wygląda dobrze:). Jak potrzeba kogoś dodatkowego dosadzić, to jest zawsze wkładka.

W górę do zdjęć i opisu
Ostatnio oglądane