Krzesło drewniane Prowansja białe

Wybarwienie/tapicerka: Biały,
1 opinia Krzesło drewniane białe tapicerowane Prowansja
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Jesteś wielbicielem prowansalskiego stylu? Białe krzesło drewniane Prowansja to model do wnętrza kuchni czy jadalni, która potrzebuje odrobiny rozświetlenia i lekkości.

Krzesło Prowansja białe nie tylko przyciąga wzrok jest również wygodne. Jego wyprofilowane oparcie gwarantuje że krzesło nawet przy parogodzinnym siedzenie nie będzie sprawiało kłopotów.

Wykonanie drewnianego krzesła Prowansja białe

Szkielet: Lite drewno bukowe to materiał stolarski, z którego w całości powstało to oryginalne krzesło. Buk charakteryzuje się masywnością, wysoką jakością i nawet kilkuletnią trwałością w warunkach domowych.

Siedzisko: Na zdjęciach przedstawiono tylko jeden rodzaj siedziska. Sprawdź całą ofertę tekstyliów, klikając w przycisk z napisem ‘tapicerka’..

Dołączony filc pod nogi krzesła ochroni podłogę z każdego tworzywa przed zarysowaniami.

Drewniane krzesło Prowansja białe to jeden z mebli w naszym salonie, który bardzo szybko zyskał rzeszę swoich fanów. Nic dziwnego – jest połączeniem wygody, unikalnego designu i wyjątkowej trwałości. Jeśli jesteś zainteresowany innym modelem krzesła albo stołu wykonanym w tym samym kolorze zadzwoń albo napisz do nas: info@salonmeblowy.net.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 101 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 57 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 37 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 44 cm
Szerokość siedziska 43 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 42 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Krzesło drewniane Prowansja białe

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 02-07-2020 Malwina

Zadowolona z zakupu, krzesła w realu prezentują się pięknie. Polevam

W górę do zdjęć i opisu