Krzesło drewniane Spartan białe

Wybarwienie/tapicerka: Biały, My velvet 17
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
312 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Siedzisko krzesła Reszta krzesła
Nadruk:
Ilość sztuk:

Krzesło Spartan białe to kolejny model pochodzący z klasycznej linii mebli naszego salonu. Jest to odpowiednik krzesła Spartan. Różnica tkwi w wybarwieniu.

Krzesło Spartan białe to kolejny model pochodzący z klasycznej linii mebli naszego salonu. Jest to odpowiednik krzesła Spartan. Różnica tkwi w wybarwieniu.

Jego budowa to smukłe, proste linie oraz emanujący ciepłem spokój. Krzesło Spartan wyposażone jest w szczebelkowe oparcie, które zapewnia wygodę i komfort. Białe krzesło Spartan to idealny model do użycia praktycznie w każdym pomieszczeniu. Krzesło Spartan białe dedykowane jest do pomieszczeń w stylu rustykalnym czy prowansalskim.

Wykonanie drewnianego krzesła Spartan białe

Szkielet krzesła białego Spartan w całości pomalowano lakierem ochronnym dla zwiększenia odporności drewna. Swoją trwałą konstrukcję krzesło zawdzięcza litemu drewnu bukowemu.

Krzesło białe Spartan oferujemy do w dwóch wariantach: z siedziskiem drewnianym lub tapicerowanym. Uwaga! Jeśli wybierzesz siedzisko z tapicerką z ekoskóry, cena pozostaje bez zmian. Dopłata dotyczy tylko tapicerki wykonanej ze skóry naturalnej!

Do krzesła można domówić miękką poduszkę. Jej koszt wynosi dodatkowe 25 zł, które należy doliczyć do ceny krzesła

Krzesło białe Spartan zostało zaprojektowane zgodzie z panującymi obecnie trendami w urządzaniu wnętrz prowansalskich, rustykalnych i minimalistycznych. Krzesło można zamówić z siedziskiem drewnianym lub tapicerowanym. Wybór nie wpływa na cenę ostateczną. Jeśli masz jakieś pytania napisz do nas info@salonmeblowy.net lub zadzwoń.

Co to jest styl rustykalny?
Styl rustykalny charakteryzuje ponadczasowość. Jego cechy są odporne na ulotne mody. Wnętrza strojone w stylu rustykalnym króluje drewno oraz meble o prostych formach. Styl rustykalny czerpie inspiracje z rodzimych wzorców, dlatego jest tyle odmian tego samego stylu.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 90 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 55 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 42 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 44 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Krzesło drewniane Spartan białe

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 01-07-2022 Paulina

Śliczne, zgrabne białe krzesło. Polecam

Opinia pozytywna 12-05-2022 Piotr

Krzesło kupione z myślą o nowej kuchni, bardzo dobrze wykonane, skręcane , nie na prześwitów w kolorze, Polecam

Opinia pozytywna 09-04-2022 Malwina

Sprawdzone, mogę szczerze polecić, jestem zadowolona z zakupu. Pozdrawiam

Opinia pozytywna 22-03-2022 basia79

Polecam

Opinia pozytywna 14-03-2022 Igor

Dobra jakość, plus za filce oraz szybką dostawę.

Opinia pozytywna 26-05-2014 Malina

Kupiłam te krzesła do kuchni i jestem zadowolona. Kolor biały jest czysto biały, nie ma domieszki żółtego, polecam

W górę do zdjęć i opisu