1. Krzesło dębowe Costa • SalonMeblowy.net.pl

Krzesło dębowe Costa

Wybarwienie/tapicerka: Dąb rustykalny, Karo Eko Caro 10
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Ten model, oprócz obitego siedziska i oparcia, ma również oryginalny kształt, który z pewnością spodoba się wszystkim tym, którzy cenią sobie meble z charakterem.

Dębowe krzesło Costa idealnie będzie pasowało do wnętrz, które urządzone są w klasycznym stylu i które potrzebują małego akcentu, aby w pełni cieszyć wzrok swoich właścicieli i ich gości. Warto zamówić je jeszcze dzisiaj. Dzięki idealnie wyprofilowanemu oparciu nawet wielogodzinne siedzenie na tym meblu nie męczy i jest samą przyjemnością płynącą np. ze spędzania czasu z bliskimi.

Wykonanie dębowego krzesła Costa

Szkielet: modelu Costa wykonany jest z litego drewna dębowego , które producenci mebli cenią nie tylko za trwałość, ale również za elegancki wygląd. Dzięki niemu mebel jest solidny, a jego właściciele nie muszą obawiać się, że z biegiem czasu zmieni się jego struktura.

Siedzisko: i oparcie dębowego krzesła Costa znajdują się elastyczna pianka poliuretanowa oraz wysokiej klasy tapicerka, której materiał oraz kolor każdy może wybrać indywidualnie z wielu naszych propozycji. Kliknij w zielone pole z napisem ‘tapicerka’ i wybierz tekstylia idealne do Twojej przestrzeni mieszkalnej.

Do każdego zamówionego krzesła dokładamy filcowy materiał , dzięki któremu przesuwanie mebli nie sprawia najmniejszego problemu.

Niezależnie, czy model Costa zostanie postawiony w salonie czy w restauracji, to dzięki swojemu atrakcyjnemu wyglądowi i świetnej jakości tworzywom, z których jest wykonany, z pewnością długo będzie dobrze służył swoim właścicielom. Nie zwlekaj i już teraz zamów dębowe krzesło Costa , a z pewnością nigdy nie pożałujesz swojej decyzji.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 53 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 43 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 46 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Krzesło dębowe Costa

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 07-06-2021 Lidia z Bydgoszczy

super wygodne , dobrze wyprofilowane krzesło. Gorąco polecam

Opinia pozytywna 02-06-2017 Iwona

Przepiękne klasyczne krzesła, i wcale nie aż takie ciężkie, jestem zadowolona z wyboru

Opinia pozytywna 31-12-2015 Agata

produkt godny polecenia

W górę do zdjęć i opisu