Krzesło dębowe Malibu | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Krzesło dębowe Malibu

Wybarwienie/tapicerka: Dąb rustykalny, Maroko2350
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Krzesło dębowe Malibu to świetna propozycja dla tych, którzy cenią sobie proste kształty oraz komfort użytkowania.

Jest to idealny mebel zarówno do klimatycznej restauracji, jak i do urządzonego z charakterem salonu czy jadalni. Jego wysokiej jakości wykonanie połączone z niebanalnie wyglądającym litym drewnem dębowym tworzy tutaj zestaw, obok którego żaden sympatyk eleganckich mebli nie może przejść obojętnie. To dębowe krzesło będzie stanowiło ozdobę każdego wnętrza, do którego zostanie wstawione.

Wykonanie dębowego krzesła Malibu

Szkielet: na oparciu krzesła znajduje się naturalny fornir dębowy , dzięki któremu mebel jest jeszcze atrakcyjniejszy. Krzesło Malibu wykonany jest z litego drewna dębowego, co jest najlepszą gwarancją trwałości oraz odporności na uszkodzenia.

Siedzisko: pokrywa miękka, poliuretanowa pianka, całość siedziska obszyta wysokiej jakości tapicerką lub skórą. Kolor tapicerki znajdującej się na siedzisku każdy klient może samodzielnie wybrać z naszej bogatej oferty, dzięki czemu trafi do niego dokładnie takie dębowe krzesło Malibu, jakiego szuka on do wybranego przez siebie wnętrza. Sprawdź całą ofertę tekstyliów, klikając w przycisk z napisem ‘tapicerka’.

Aby jeszcze uatrakcyjnić zakupy w naszym sklepie, do każdej przesyłki dokładamy filcowy materiał pod nogi krzesła.

Każdy, kto rozgląda się za dobrej jakości dębowym krzesłem do jadalni, restauracji czy salonu, z pewnością będzie zauroczony modelem Malibu. Jego atrakcyjny wygląd przyciąga wzrok każdego, kto się z nim zetknie. Złóż zamówienie już dzisiaj, a gwarantujemy, że Ty i Twoi bliscy będziecie się cieszyć dębowym krzesłem Malibu przez długie lata.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 94 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 55 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 33 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 44 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 40 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Krzesło dębowe Malibu

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 24-06-2021 Witek

krzesłą debowe, mimo to nie sa bardzo cięzkie. Domówiłem też stół. Firma godna polecenia.

Opinia pozytywna 05-05-2020 Urszula

Ponadczasowy styl. Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam.

Opinia pozytywna 08-04-2020 Iza

Polecam , krzesło nie jest bardzo ciężkie. Sprawna dostawa, bardzo mili kierowcy.

W górę do zdjęć i opisu