1. Stół S16 • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Stół rozkładany S16

Stół prostokątny S16 rozkładany

Wybarwienie/tapicerka: Orzech

Stół prostokątny S16 rozkładany  - zdjęcie nr 2
Stół prostokątny S16 rozkładany  - zdjęcie nr 3
Stół prostokątny S16 rozkładany  - zdjęcie nr 4
Stół prostokątny S16 rozkładany  - zdjęcie nr 5
Stół prostokątny S16 rozkładany  - zdjęcie nr 6
Stół prostokątny S16 rozkładany  - zdjęcie nr 7

Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Cena od 1533PLN

cena BRUTTO z 23% VAT

Produkt w 2 wariantach

Zapłacisz 0 PLN brutto z VAT

Ten prostokątny stół o zaokrąglonych rogach blatu i finezyjnie lekko wygiętych nogach to jedna z ciekawszych propozycji w naszej ofercie.
Przy takim stole każdy posiłek jest prawdziwą ucztą, a wnętrze, do którego zostanie wstawiony ten mebel natychmiast nabiera wyjątkowego charakteru. Stół S16 pasuje zarówno do jadalni, jak i do salonu. W komplecie z odpowiednio dobranymi meblami będzie stanowił funkcjonalną ozdobę każdego pomieszczenia, w którym znajdzie swoje miejsce.

Nogi stołu wykonane są z litego drewna bukowego, które jest chętnie wykorzystywanym tworzywem w tego typu produkcjach. Dzięki niemu meble są trwałe i odporne na różnego typu uszkodzenia. Zarówno nogi stołu, jak i wykonany z płyty fornirowej blat pokryte są okleiną bukową, która sprawia, że ten mebel wygląda jeszcze atrakcyjniej.

Dla wygody naszych klientów stół S16 bez żadnego problemu można bardzo szybko rozłożyć, a służą do tego proste w obsłudze prowadnice synchroniczne. Do stołu S16 o wymiarach blatu 150x90 dodawane są dwie wkładki, z których każda ma 45 cm. Z kolei, jeśli klient zdecyduje się kupić ten mebel z blatem o wymiarach 130x80, to w komplecie otrzyma dwie wkładki po 35 cm każda. Dzięki temu przy tym stole można zawsze znaleźć dodatkowe miejsce dla niezapowiedzianych gości. Dostępność stołu S16 w dwóch rozmiarach sprawia, iż każdy może wejść w posiadanie dokładnie takiej wielkości mebla, jaka najbardziej odpowiada potrzebom domowników i ich gości. Blat kończy się na wysokości 76 cm (+/-1 cm).

Wybierz jeden z dwóch wariantów stołu S16 i ciesz się udanym zakupem. Dzięki starannemu wykonaniu z wysokiej jakości materiałów masz gwarancję, że ten mebel nawet po wielu latach będzie wyglądał tak samo dobrze jak w dniu, kiedy pierwszy raz wstawiłeś go do swojego domu.
Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok
SzerokośćRozstaw nóg
80 cm50 cm
Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek
DługośćRozstaw nóg
130 cm94 cm
Maks. ilość krzeseł: 6
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka
DługośćRozstaw nóg
165 cm94 cm
Maks. ilość krzeseł: 8
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki
DługośćRozstaw nóg
200 cm94 cm
Maks. ilość krzeseł: 10
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki

Opinie klientów o meblu Stół S16

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna
23-12-2015
Aleksandra R

Parę dni temu odebraliśmy osobiście stół, stół okazał się bardzo ładny. Jak najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom dajemy pozytywa

twardość buku

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.