1. Stół Dębowy S1 • SalonMeblowy.net.pl

Stół dębowy rozkładany S1

Wybarwienie/tapicerka: Dąb bielony
4390 PLN
brutto
Wykonanie i/lub rozmiar:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Nadruk:
Ilość sztuk:

Stół Dębowy S1
Stół Dębowy S1 wykonany jest w całości z litego drewna dębowego. Stół S1 dębowy proponowany jest w wymiarze 140x90 oraz 160x90 o wysokości 75 cm, grubość jego to 3,5 cm. Jak każdy stół w naszej ofercie stół S1 dębowy posiada funkcje rozkładania, stół rozkładamy za pomocą wkładki o długości 70cm. Stół S1 dębowy dostępny jest w kolorze dąb bielony. Stół doskonale sprawdzi się w jadalni, salonie jak i w przestronnej kuchni.

Opis:
Stół S1 dębowy kolorze dąb bielony wykonany w całości z litego drewna dębowego. Stół S1 posiada certyfikat FSC. Kupując produkty drewniane oznaczone certyfikatem FSC można mieć pewność, że pochodzą one z lasu zarządzanego zgodnie z dobrem przyrody, a także dobrem żyjących na jego terenie społeczności, czyli według zasad Dobrej Praktyki Leśnej.

Blat stołu S1 dębowy wykonany jest z drewna dębowego. Blat klejony jest na długość a następnie olejowany olejem syntetycznym, po czym całość jest szczotkowana. Dzięki temu na blacie stołu widoczne jest usłojenie charakterystyczne dla drewna dębowego. Ciekawe usłojenie drewna dębowego sprawia, że blat stołu S1 posiada bardzo widoczny element dekoracyjny.

Konserwacja:
  • Unikaj umieszczania drewnianych mebli w pobliżu grzejników i innych źródeł ciepła
  • Nie stosuj wosków silikonowych, detergentów ani sprayów przeciw osiadaniu kurzu
  • Nie stawiaj bezpośrednio na powierzchni mebla gorących, schłodzonych ani mokrych przedmiotów
  • W przypadku zabrudzenia powierzchni żywnością natychmiast zbierz zabrudzenie miękkim, papierowym ręcznikiem
  • Nie sporządzaj notatek na kartce położonej bezpośrednio na blacie mebla
  • Jeśli możesz zadbaj o stałą wilgotność powietrza w pomieszczeniach. To pomoże nie tylko Twoim meblom, ale da komfort także i Tobie.

Montaż:
Stół S1 dębowy można samodzielnie zmontować jak i zdemontować. Stół dębowy S1 rozkładany jest na prowadnicach polskiego producenta.Układ słojów na wysuwce jest prostopadły w stosunku do słojów w blacie głównym.

Stoły można łączyć w zestawy z krzesłami dębowymi (tylko wybarwieniach dąb naturalny i dąb bielony).

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 64 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 140 cm
Rozstaw nóg: 114 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 210 cm
Rozstaw nóg: 184 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Stół Dębowy S1

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 28-04-2017 Włodek

Porządny kawał stołu. POLECAM

Opinia pozytywna 21-07-2016 Agata

Zdecydowanie polecamy Państwa firmę. Zakupiliśmy przepiękny stół z bielonego dębu. Mebel wykonany jest bardzo solidnie,wszystkie najdrobniejsze szczegóły (nawet te pod blatem,które na pierwszy rzut oka nie są widoczne) wyglądają bardzo schludnie. Zero niedociągnięć. Kolor i faktura drewna przepiękne,jakby dotykało się surowego drewna...Jednym słowem: warto:) Dziękujemy.

W górę do zdjęć i opisu