1. Krzesło Alena z nadrukiem • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Krzesło Alena z nadrukiem

Krzesło Alena z nadrukiem

Wybarwienie/tapicerka: Nadruk - Stara beczka

Krzesło Alena z nadrukiem - zdjęcie nr 2
Krzesło Alena z nadrukiem - zdjęcie nr 3
Krzesło Alena z nadrukiem - zdjęcie nr 4
Krzesło Alena z nadrukiem - zdjęcie nr 5
Krzesło Alena z nadrukiem - zdjęcie nr 6
Krzesło Alena z nadrukiem - zdjęcie nr 7

Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu.
Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego.
Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Cena od 217PLN

cena BRUTTO z 23% VAT

Produkt w 1 wariantach

Zapłacisz 0 PLN brutto z VAT

Krzesło Alena z nadrukiem jest odpowiednikiem pozycji z naszej oferty: krzesła Alena. Różnica jest wizualna: naniesiony druk UV na siedzisko krzesła.
Nadruk UV na meblach to najnowszy trend we wzornictwie wnętrz. Rozświetla pomieszczenie i nadaje mu oryginalności, polotu i indywidualnego charakteru. Nadruk UV to alternatywa wobec klasycznego typu wystroju. W przypadku krzeseł nadruk nanosimy na siedzisko. Nadruk możemy wykonać na dowolnym krześle z oferty, z zastrzeżeniem, że nie może to być model tapicerowany.

Krzesło Alena z nadrukiem to produkt w stylu prowansalskim. Krzesło idealnie sprawdzi się w każdej kuchni czy lokalach gastronomicznych.

Wykonanie drewnianego krzesła Alena z nadrukiem

Szkielet krzesła Alena z nadrukiem wykonany jest z drewna bukowego. Drewno bukowe to jeden z najlepszych surowców meblowych dostępnych na rynku.

Siedzisko: wykonane z litego drewna bukowego, na siedzisko nakładamy nadruk cyfrowy. Dodatkowo, siedzisko jest pokryte lakierem bezbarwnym.

Uwaga: prezentowany na zdjęciu nadruk na krześle Alena jest tylko jedną z naszych propozycji. Dysponujemy różnymi wzorami nadruków. Można je podejrzeć klikając w "Nadruk" tuż pod "Kolor drewna" w zielonej sekcji po prawej stronie. Niezależnie od wyboru, cena krzesła nie ulega zmianie. Do krzesła można domówić stół z takim samym nadrukiem na blacie.

Wykonanie nadruku
  • wybrany wzór nanoszony jest na siedzisko drukiem cyfrowym za pomocą profesjonalnego plotera UVM10
  • meble z nadrukiem UV są trwałe jak pozostałe meble z naszej oferty. Metoda zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi i korozją jest identyczna jak w przypadku stołów i krzeseł bez nadruku
  • wybrany przez Ciebie wzór nadruku możemy nanieść na dowolne krzesło z naszej oferty. Przy doborze krzeseł pamiętaj, że nadruk może się odbyć tylko na modelu z twardym siedziskiem.
Do każdego produktu dołączamy filcowy materiał chroniący podłogę przed zarysowaniami

Masz pytania? Napisz do nas info@salonmeblowy.net lub zadzwoń 800 00 77 87.

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita
91 cm
Wysokość całkowita
Głębokość całkowita
54 cm
Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia
Maks. szer. oparcia
43 cm
Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska
45 cm
Wysokość do siedziska
Szerokość siedziska
44 cm
Szerokość siedziska
Głębokość siedziska
44 cm
Głębokość siedziska

Opinie klientów o meblu Krzesło Alena z nadrukiem

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna
21-07-2016
Aleksandra W

Zdecydowaliśmy się na krzeska białe z nadrukiem pomimo obaw jesteśmy bardzo zadowoleni. Wzór wybraliśmy stara beczka i naprawdę świetnie się komponuje z białym kolorem krzeseł. Wszystko starannie wykonane. Dostawa o czasie , kontakt z firmą zadowalający

Opinia pozytywna
15-06-2016
Iwona

witam, dziś otrzymaliśmy krzesła jesteśmy zadowoleni z wykonania i z nadruku jaki wybraliśmy :) krzesła zostały dostarczone szybciej niż się spodziewaliśmy, dajemy plusa

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Ten produkt kupić możesz również w zestawie