Stół loftowy dębowy L1

Wybarwienie/tapicerka: Olejo-wosk, Blat 27 mm
1790 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:

Stół dębowy, prostokątny L1 lakierowany lub olejowany. Stół L1 nierozkładany dostępny jest w wielu wymiarach i dwóch wersjach wykończenia blatu. Posiada metalowe nogi umieszczone na końcu blatu. Do wyboru- w kolorze czarnym lub białym.

Stół loftowy dębowy L1 może być uzupełnieniem salonu w stylu industrialnym lub głównym elementem stylizowanej jadalni. Szukasz mebli na lata? Drewno dębowe to jeden z najtrwalszych materiałów używanych do produkcji mebli a metalowa podstawa stołu to gwarancja długowieczności.


Do wyboru:
Blat olejowany ekologicznym olejo - woskiem to opcja dla osób ceniących naturalne piękno drewna i jego bogatą strukturę. Jego największą zaletą jest możliwość odnawiania- wystarczy zeszlifować zniszczoną powierzchnię i zaolejować ponownie! Blat drewniany jest ciepły i przyjemny w dotyku a także bardzo łatwy w utrzymaniu czystości.

Blat lakierowany naturalnym, bezbarwnym lakierem to wariant dla przezornych. Lakier zdecydowanie utwardza i utrwala powierzchnię. Blat ten zachowuje walory estetyczne przez wiele lat bez konieczności specjalnego impregnowania.

Dla stołów w rozmiarach 110 cm, 120 cm i 130 cm istnieje możliwość wyboru grubości blatu- 27 mm lub 40 mm. Całkowita wysokość stołu to około 76 cm lub 77,5 cm. Nogi wykonane zostały z profilu metalowego zamkniętego. Stoły do szerokości 140 cm posiadają nogi o wymiarach 80x20 mm natomiast nogi stołów większych- 160x100 i 180x100 mają wymiar 100x20 mm.

Dostępne rozmiary: 110x80, 120x80, 130x90, 140x90, 160x100, 180x100


Stół dębowy L1 to mebel dla wielbicieli loftowych klimatów. Miodowy kolor naturalnego dębu w połączeniu z surowymi, metalowymi nogami idealnie będzie współgrać z wnętrzem urządzonym na styl fabryczny. Z powodzeniem sprawdzi się nie tylko w domowym zaciszu ale również w modnej kawiarni lub restauracji.


Do każdego modelu stołu loftowego dodajemy zestaw podkładek filcowych, które zabezpieczą Twoją podłogę przed zarysowaniem.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu nierozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 76 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół loftowy dębowy L1

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 23-03-2023 Katarzyna

Piekny, pozadny stol!

W górę do zdjęć i opisu