1. Stół loftowy dębowy L2 • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Szanowni Państwo!

Zamówienie złożone dzisiaj, realizujemy z Gwarantowaną Dostawą do Świąt!

Stół loftowy dębowy L2

Stół Dębowy L2 prostokątny

Wybarwienie/tapicerka: Olejo-wosk, Blat 27 mm

Stół Dębowy L2 prostokątny - zdjęcie nr 2
Stół Dębowy L2 prostokątny - zdjęcie nr 3
Stół Dębowy L2 prostokątny - zdjęcie nr 4
Stół Dębowy L2 prostokątny - zdjęcie nr 5
Stół Dębowy L2 prostokątny - zdjęcie nr 6
Stół Dębowy L2 prostokątny - zdjęcie nr 7
Stół Dębowy L2 prostokątny - zdjęcie nr 8
Stół Dębowy L2 prostokątny - zdjęcie nr 9

Cena od 1200PLN

cena BRUTTO z 23% VAT

Produkt w 9 wariantach

Zapłacisz 0 PLN brutto z VAT

Stół z litego drewna L2. Prostokątny blat lakierowany lub olejowany. Szeroka gama rozmiarów do wyboru. Ciepły, miodowy kolor litego drewna połączony z metalowymi nogami w kolorze czarnym lub białym. Dzięki widocznym słojom stół L2 to niepowtarzalny mebel.
Solidna, drewniana tafla oparta na metalowym stelażu to gwarancja długiego użytkowania. Dzięki uniwersalnemu wybarwieniu może zostać ustawiony nie tylko we wnętrzu w stylu loft ale także skandynawskim czy nowoczesnym. Nogi umiejscowione około 5 cm od krawędzi blatu „odchudzają” całą konstrukcję.


Oferujemy dwa warianty wykończenia blatów:

- olejowany olejo- woskiem- dla tych, którzy chcą wydobyć naturalne piękno drewna i cieszyć nim nie tylko oko. Odpowiednio wyszlifowany blat drewniany jest gładki i przyjemny w dotyku. Stosunkowo łatwo jest utrzymać czystość blatu z drewna- wystarczy przemyć go wilgotną ścierką. W razie zniszczenia powierzchni możliwe jest jej odnowienie!

- lakierowany bezbarwnym lakierem- nieco słabiej podkreśli walory dębiny. Będzie jednak znacznie bardziej trwały i odporny na zarysowania czy temperaturę gorących naczyń.


Dla stołów w rozmiarach 110 cm, 120 cm i 130 cm istnieje możliwość wyboru grubości blatu- 27 mm lub 40 mm. Całkowita wysokość stołu to około 76 cm lub 77,5 cm. Nogi wykonane zostały z profilu metalowego zamkniętego. Stoły do szerokości 140 cm posiadają nogi o wymiarach 80x20 mm natomiast nogi stołów większych- 160x100 i 180x100 mają wymiar 100x20 mm.
Stół L2 wykonujemy w rozmiarach: 110x80, 120x80, 130x90, 140x90, 160x100, 180x100. Wszystkie wymiary są nierozkładane.

Metalowy stół z drewnianym blatem L2 to wielozadaniowy mebel. Na co dzień, dla zaoszczędzenia miejsca może zostać ustawiony przy ścianie. Gdy zaplanujesz uroczystość lub spotkanie ze znajomymi L2 z powodzeniem może stać się centrum towarzyskich spotkań! Niezależnie od tego czy wybierzesz opcję z blatem olejowanym czy lakierowanym możesz być pewny, że L2 będzie ozdobą Twojego domu i przykuje uwagę wszystkich gości.


Do każdego modelu stołu loftowego dodajemy zestaw podkładek filcowych, które zabezpieczą Twoją podłogę przed zarysowaniem.


Tabela rozstawu nóg stołu nierozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok
SzerokośćRozstaw nóg
80 cm66 cm
Ilość krzeseł: 1
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek
DługośćRozstaw nóg
110 cm84 cm
Maks. ilość krzeseł: 4
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony

Opinie klientów o meblu Stół loftowy dębowy L2

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

Co powinienieś wiedzieć o meblach dębowych?

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Ten produkt nie występuje jeszcze w żadnym zestawie.