Stół loftowy dębowy L2 | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Stół loftowy dębowy L2

Bestseller
Wybarwienie/tapicerka: Olejo-wosk, Blat 27 mm
Stół Dębowy L2 prostokątny
1710 PLN
brutto
Wykonanie i/lub rozmiar:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:

Stół z litego drewna L2. Prostokątny blat lakierowany lub olejowany. Szeroka gama rozmiarów do wyboru. Ciepły, miodowy kolor litego drewna połączony z metalowymi nogami w kolorze czarnym lub białym. Dzięki widocznym słojom stół L2 to niepowtarzalny mebel.

Solidna, drewniana tafla oparta na metalowym stelażu to gwarancja długiego użytkowania. Dzięki uniwersalnemu wybarwieniu może zostać ustawiony nie tylko we wnętrzu w stylu loft ale także skandynawskim czy nowoczesnym. Nogi umiejscowione około 5 cm od krawędzi blatu „odchudzają” całą konstrukcję.


Oferujemy dwa warianty wykończenia blatów:

- olejowany olejo- woskiem- dla tych, którzy chcą wydobyć naturalne piękno drewna i cieszyć nim nie tylko oko. Odpowiednio wyszlifowany blat drewniany jest gładki i przyjemny w dotyku. Stosunkowo łatwo jest utrzymać czystość blatu z drewna- wystarczy przemyć go wilgotną ścierką. W razie zniszczenia powierzchni możliwe jest jej odnowienie!

- lakierowany bezbarwnym lakierem- nieco słabiej podkreśli walory dębiny. Będzie jednak znacznie bardziej trwały i odporny na zarysowania czy temperaturę gorących naczyń.


Dla stołów w rozmiarach 110 cm, 120 cm i 130 cm istnieje możliwość wyboru grubości blatu- 27 mm lub 40 mm. Całkowita wysokość stołu to około 76 cm lub 77,5 cm. Nogi wykonane zostały z profilu metalowego zamkniętego. Stoły do szerokości 140 cm posiadają nogi o wymiarach 80x20 mm natomiast nogi stołów większych- 160x100 i 180x100 mają wymiar 100x20 mm.
Stół L2 wykonujemy w rozmiarach: 110x80, 120x80, 130x90, 140x90, 160x100, 180x100. Wszystkie wymiary są nierozkładane.

Metalowy stół z drewnianym blatem L2 to wielozadaniowy mebel. Na co dzień, dla zaoszczędzenia miejsca może zostać ustawiony przy ścianie. Gdy zaplanujesz uroczystość lub spotkanie ze znajomymi L2 z powodzeniem może stać się centrum towarzyskich spotkań! Niezależnie od tego czy wybierzesz opcję z blatem olejowanym czy lakierowanym możesz być pewny, że L2 będzie ozdobą Twojego domu i przykuje uwagę wszystkich gości.


Do każdego modelu stołu loftowego dodajemy zestaw podkładek filcowych, które zabezpieczą Twoją podłogę przed zarysowaniem.


Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu nierozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 66 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 84 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Stół loftowy dębowy L2

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu