Stół loftowy dębowy L2

Wybarwienie/tapicerka: Olejo-wosk, Blat 27 mm
1930 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:

Stół z litego drewna L2. Prostokątny blat lakierowany lub olejowany. Szeroka gama rozmiarów do wyboru. Ciepły, miodowy kolor litego drewna połączony z metalowymi nogami w kolorze czarnym lub białym. Dzięki widocznym słojom stół L2 to niepowtarzalny mebel.

Loftowy stół dębowy dostępny w Salon Meblowy

Solidna, drewniana tafla oparta na metalowym stelażu to gwarancja długiego użytkowania. Dzięki uniwersalnemu wybarwieniu może zostać ustawiony nie tylko we wnętrzu w stylu loft ale także skandynawskim czy nowoczesnym. Nogi stołu dębowego loft zostały umiejscowione około 5 cm od krawędzi blatu, dzięki czemu „odchudzają” całą konstrukcję.

Oferujemy dwa warianty wykończenia blatów stołów dębowych loft:

  • olejowany olejo- woskiem- dla tych, którzy chcą wydobyć naturalne piękno drewna i cieszyć nim nie tylko oko. Odpowiednio wyszlifowany blat drewniany jest gładki i przyjemny w dotyku. Stosunkowo łatwo jest utrzymać czystość blatu z drewna- wystarczy przemyć go wilgotną ścierką. W razie zniszczenia powierzchni możliwe jest jej odnowienie!
  • lakierowany bezbarwnym lakierem- nieco słabiej podkreśli walory dębiny. Będzie jednak znacznie bardziej trwały i odporny na zarysowania czy temperaturę gorących naczyń.
Dla stołów dębowych L2 w rozmiarach 110 cm, 120 cm i 130 cm istnieje możliwość wyboru grubości blatu- 27 mm lub 40 mm. Całkowita wysokość stołu to około 76 cm lub 77,5 cm. Nogi wykonane zostały z profilu metalowego zamkniętego. Stoły do szerokości 140 cm posiadają nogi o wymiarach 80x20 mm natomiast nogi stołów większych- 160x100 i 180x100 mają wymiar 100x20 mm. Stół dębowy L2 wykonujemy w rozmiarach: 110x80, 120x80, 130x90, 140x90, 160x100, 180x100. Wszystkie wymiary są nierozkładane.

Wysokiej jakości stoły dębowe

Metalowy stół z drewnianym blatem L2 to wielozadaniowy mebel. Na co dzień, dla zaoszczędzenia miejsca może zostać ustawiony przy ścianie. Gdy zaplanujesz uroczystość lub spotkanie ze znajomymi loftowy stół dębowy z powodzeniem może stać się centrum towarzyskich spotkań! Niezależnie od tego czy wybierzesz opcję z blatem olejowanym czy lakierowanym możesz być pewny, że L2 będzie ozdobą Twojego domu i przykuje uwagę wszystkich gości. Do każdego modelu stołu dębowego L2 dodajemy zestaw podkładek filcowych, które zabezpieczą Twoją podłogę przed zarysowaniem!

A jeśli potrzebujesz zaopatrzyć się w pasujące do stołu krzesła to koniecznie sprawdź naszą ofertę na bukowe krzesło z oparciem

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu nierozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 66 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 84 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół loftowy dębowy L2

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu