Stół loftowy dębowy L3

Wybarwienie/tapicerka: Olejo-wosk, Blat 27 mm
1930 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:

Stół L3 w stylu loft. Skośne, metalowe nogi w kolorze czarnym lub białym. Blat wykonany z litego drewna dębowego, lakierowany lub olejowany. Kilka rozmiarów do wyboru, dwie grubości blatu. Stół L3 to rozwiązanie dla miłośników naturalnego drewna.

Jeśli zachwyca Cię piękno natury- dobrze trafiłeś. Stół loftowy dębowy L3 posiada wykonany z naturalnej dębiny blat. Oferujemy możliwość wyboru jego wykończenia. Choć drewno dębowe to jeden z najtwardszych surowców wykorzystywanych do produkcji mebli warto je zabezpieczyć.

Możliwość olejowania drewna z pewnością ucieszy entuzjastów surowych i prostych wnętrz. Styl skandynawski lub nowoczesny to wnętrze, gdzie stół loftowy dębowy L3 będzie pasować jak ulał. Jednak największą zaletą blatu olejowanego jest możliwość jego naprawy i ponownego zakonserwowania! Wystarczy zetrzeć uszkodzoną warstwę, wyszlifować blat i nałożyć ponownie impregnat, by cieszyć się blatem jak w dniu zakupu.

Dla bardziej przezornych oferujemy blat lakierowany- jego warstwa z pewnością bardziej ochroni blat przed uszkodzeniem. Używamy ekologicznego lakieru bezbarwnego, półmatowego. Stół L3 wykonujemy w rozmiarach: 110x80, 120x80, 130x90, 140x90, 160x100, 180x100. Wszystkie wymiary są nierozkładane.

Dla stołów w rozmiarach 110 cm, 120 cm i 130 cm istnieje możliwość wyboru grubości blatu- 27 mm lub 40 mm. Całkowita wysokość stołu to około 76 cm lub 77,5 cm. Nogi wykonane zostały z profilu metalowego zamkniętego. Stoły do szerokości 140 cm posiadają nogi o wymiarach 80x20 mm natomiast nogi stołów większych- 160x100 i 180x100 mają wymiar 100x20 mm.

Stół loftowy L3 jest niezwykły w swojej prostocie. Dębowy blat bez zbędnych udziwnień z pewnością urzeknie wszystkich gości. Układ słojów drewna dębowego to bowiem czysty artyzm. Jednobarwne, metalowe nogi sprawiają, że cała konstrukcja jest kompletna i stabilna.


Do każdego modelu stołu loftowego dodajemy zestaw podkładek filcowych, które zabezpieczą Twoją podłogę przed zarysowaniem.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu nierozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 47 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 84 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół loftowy dębowy L3

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu