Stół loftowy dębowy L4

Wybarwienie/tapicerka: Olejo-wosk, Blat 27 mm
1670 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:

Stolik kawowy L4 lity dąb. Blat z naturalnego drewna olejowany lub lakierowany. Metalowy stelaż dostępny w dwóch kolorach- czarnym i białym. Umiejscowione na krawędziach blatu nogi sprawiają, że stolik kawowy L4 jest bardzo solidny.

Stół loftowy dębowy L4 - idealny dodatek do Twojego wnętrza

Stół loftowy dębowy L4 to industrialny stolik kawowy, który ustawisz w nowocześnie urządzonym wnętrzu. Stworzy wspaniały komplet ze stołem jadalnianym L1 w tym samym kształcie. Wystarczy wybrać to samo wykończenie blatu i kolor nóg, by cieszyć się efektownym zestawem, który pozwoli na uzyskanie jedności w wystroju wnętrza.

Dostępne wymiary stolika L4 to 100/60 i 80/50 centymetrów. Grubość blatu to 27 mm. Wysokość mebla wynosi 45 cm. Nogi wykonane zostały z profilu metalowego zamkniętego o wymiarach 60/20 mm.
Blat olejowany to wybór dla zwolenników naturalnych rozwiązań. Ekologiczny olej użyty do wykończenia blatu pięknie uwydatni naturalne słoje dębowego drewna. W razie uszkodzenia łatwo zeszlifujesz zniszczoną powierzchnię.
Blat lakierowany z pewnością zabezpieczy powierzchnię i ochroni ją przez zarysowaniami. Lakier bezbarwny nada całości delikatny połysk.

Czym wyróżnia się rozkładany stół loftowy?

Ten nowatorski projekt stolika loftowego z drewnianym blatem to opcja dla osób ceniących nieszablonowe rozwiązania. W zestawieniu z tym samym modelem stołu możesz stworzyć idealne połączenie np. aneksu kuchennego lub otwartej jadalni z salonem.


Do każdego modelu stołu loftowego dodajemy zestaw podkładek filcowych, które zabezpieczą Twoją podłogę przed zarysowaniem.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz. Nasze stoły wykonujemy z dębu dzikiego. Dąb ten posiada naturalne sęki i pęknięcia w drewnie wypełnione czarnym komponentem (szpachlówką do drewna).

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Opinie klientów o Stół loftowy dębowy L4

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu