Stół loftowy S5

Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
1231 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:

Stół S5 to prostokątny blat w naturalnej dębowej okleinie osadzony na metalowych nogach. Dostępne 14 wybarwień drewna oraz 6 wariantów rozmiarów. Industrialny stół S5 to nieodzowny element modnego wnętrza w stylu loft.

Gratka poszukiwaczy oryginalnych rozwiązań- stół XX może stać się głównym punktem Twojego salonu, kuchni lub jadalni. Szeroka gama rozmiarów pozwoli Ci wybrać stół idealny. Kolory od miodowego buku, przez wyrazisty calvados aż do ciemnego wenge dają spore możliwości aranżacyjne. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia! S5 zbudowaliśmy z największą dbałością o szczegóły. Blat wykonany został z płyty MDF fornirowanej. Następnie cała powierzchnia bejcowana jest na wybrany kolor.

Końcowym etapem jest zabezpieczenie całości bezbarwnym lakierem półmatowym, który zabezpiecza całość przed uszkodzeniem. Grubość blatu to 3,4 cm. Całkowita wysokość stołu to około 76 cm.
Fornirowany blat pozwala na uzyskanie kompromisu między solidną podstawą blatu a walorami estetycznymi jakie posiada lite drewno dębowe. Nogi zrobione zostały z profilu metalowego zamkniętego. Stoły do szerokości 140 cm posiadają nogi o wymiarach 80x20 mm natomiast nogi stołów większych- 160x100 i 180x100 mają wymiar 100x20 mm.

W tym modelu nogi (czarne lub białe) są umiejscowione przy krawędziach blatu. Wszystkie rozmiary stołu S5 to warianty nierozkładane. Dostępne rozmiary to 110x80, 120x80, 130x90, 140x90, 160x100, 180x100. Prostokątny kształt stołu pozwala jednak na maksymalne wykorzystanie posiadanej przestrzeni.

Dzięki modelowi S5 możesz stworzyć unikatowy mebel. Dopasuj do niego krzesła w jednym z dostępnych wybarwień drewna. To stół dla osób, które oczekują powiewu świeżości we wnętrzu oraz cenią stylowe rozwiązania. W ofercie posiadamy również stoliki kawowe stworzone na wzór stołów jadalnianych! Taki komplet w salonie z pewnością zaskoczy Twoich gości.


Do każdego modelu stołu loftowego dodajemy zestaw podkładek filcowych, które zabezpieczą Twoją podłogę przed zarysowaniem.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu nierozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 76 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 94 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół loftowy S5

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu