Stół loftowy S6 | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Stół loftowy S6

Bestseller Stół loftowy S6 prostokątny
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
1070 PLN
brutto
Wykonanie i/lub rozmiar:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:

Stół nierozkładany S6 to fornirowany naturalną dębiną blat oparty na metalowych nogach. Duża ilość dostępnych wybarwień. Rozmiary już od 110 cm do 180 cm szerokości. Solidny i stabilny stół S6 to mebel na długi czas użytkowania. Stół jadalniany na lata!

Urządzasz wnętrze w stylu fabrycznym? Wysokie sufity, cegła, surowość i nasz stół S6 to połączenie idealne. Stwórz dowolną konfigurację- czarne lub białe nogi oraz jedno z 14 wybarwień blatu. Tylko tyle i aż tyle, by posiadać jedyny w swoim rodzaju, unikatowy stół. Najwyższa staranność pracy stolarskiej- blat z mocnej płyty MDF okleinowanej. Na naturalną okleinę dębową nakładamy bejcę w wybranym kolorze, by następnie całość zabezpieczyć bezbarwnym lakierem półmatowym. Blat ma grubość ok. 3,4 cm i kończy się na wysokości około 76 cm. Blat z płyty MDF fornirowanej to bardzo wysoka jakość w przystępnej cenie.

Nogi wykonano z profilu metalowego zamkniętego. Dostępne kolory to czarny lub biały. Stoły do szerokości 140 cm posiadają nogi o wymiarach 80x20 mm natomiast nogi stołów większych- 160x100 i 180x100 mają wymiar 100x20 mm. W tym modelu nogi są umiejscowione około 5 cm od krawędzi blatu. Dzięki zabiegowi ich przesunięcia cały stół zyskuje na lekkości.

Wszystkie rozmiary stołu S6 to warianty nierozkładane. Dostępne rozmiary to 110x80, 120x80, 130x90, 140x90, 160x100, 180x100. Ty decydujesz, który będzie odpowiedni dla Ciebie.


Stół S6 fornirowany to złoty środek między jakością a ceną. Najwyższej jakości materiały, z których został wykonany gwarantują zadowolenie z użytkowania XX. Spora ilość wybarwień blatu do wyboru pozwala na dopasowanie stołu do posiadanych już mebli, zaś metalowe nogi w popularnych kolorach sprawiają, że całość staje się uniwersalna i łatwa do wpasowania we wnętrze.

W razie kłopotów z dokonaniem wyboru skontaktuj się z nami a chętnie prześlemy Ci bezpłatne próbki wybarwień drewna.


Do każdego modelu stołu loftowego dodajemy zestaw podkładek filcowych, które zabezpieczą Twoją podłogę przed zarysowaniem.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu nierozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 80 cm
Rozstaw nóg: 66 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 4
Szerokość: 110 cm
Rozstaw nóg: 84 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Stół loftowy S6

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu