1. Krzesło drewniane K6 • SalonMeblowy.net.pl

Krzesło drewniane K6

Wybarwienie/tapicerka: Calvados,
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Krzesło bukowe K6 to finezyjne wykonanie, wyprofilowanie oparcie i falisty kształt przednich nóg.

Klasyczny koncept i drewno bukowe, które nigdy nie wychodzi z mody jest doskonałym elementem dekoracyjnym w każdym domu czy biurze.

Wykonanie drewnianego krzesła K6

Szkielet: Naturalne drewno bukowe to materiał, z którego krzesło zostało wykonane w całości. Buczyna jest odporna na zniszczenia, masywna i podatna na lakierowanie – dzięki temu możesz otrzymać produkt wybarwiony w zależności od swoich potrzeb. Krzesło wykończono specjalną, ekologiczną emulsją, która impregnuje produkt i przedłuża jego żywotność.

Siedzisko: krzesło K6 tapicerowane pokrywa miękka, poliuretanowa pianka, całość siedziska oraz oparcia obszyta została wysokiej jakości tapicerką lub skórą. Model to dwa warianty do wyboru: drewno + tkanina lub drewno + skóra naturalna. Sprawdź kolorystykę tekstyliów, kliknij w listę z boku strony i wybierz materiał idealny do urządzanego wnętrza.

W zestawie do krzeseł dołączono filcowe zabezpieczenie pod nogi krzesła

Krzesło bukowe K6 możesz zakupić indywidualnie lub w ofercie z zestawem. Sprawdź, ile kombinacji przygotowaliśmy dla naszych klientów. W razie pytań – czekamy na Twój telefon lub maila – chętnie na nie odpowiemy.

Twardość buku – używamy litego drewna bukowego

Buk to obecnie jeden z najbardziej cenionych gatunków drewna stosowanym powszechnie w stolarstwie. Drewno bukowe jest bardzo twarde, odporne na ścieranie i ciężkie. Jest również łatwo nasycalne, dzięki czemu łatwo się je lakieruje i barwi. Dzięki swej twardości, drewno bukowe posiada ono atrakcyjną manufakturę. Rysunek słoi buku jest bardzo charakterystyczny: posiada wyraźne promienie rdzeniowe.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 102 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 55 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 36 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 45 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Krzesło drewniane K6

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 08-04-2021 Witek z Gdańska

Jestem zadowolony z zakupu, sprawna transakcja. Wszysko ok.

W górę do zdjęć i opisu