Stół biesiadny Ludwik

Wybarwienie/tapicerka: Kasztan
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli oraz odcień tapicerki mogą różnić się od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
3346 PLN
brutto/szt
Wykonanie i/lub rozmiar:
Kolor drewna: Zamów próbki gratis
Blat stołu Reszta stołu
Nadruk:
Ilość sztuk:
Zobacz zestawy z tym produktem

Stół biesiadny to największy mebel z naszej oferty. Dotychczas dostępny w dwóch wersjach- z nogami prostymi oraz giętymi. Od teraz stół biesiadny dostępny jest w wersji ludwik! W opcji rozkładanej do 4 metrów już nigdy nie zabraknie miejsca dla żadnego z Twoich gości.

Stół biesiadny Ludwik to stylowy mebel przeznaczony do dużych pomieszczeń. Ustawiony w jadalni lub salonie będzie stanowił główny element wystroju i na pewno zachwyci gości funkcjonalnością. 14 różnych wybarwień drewna do wyboru daje spore możliwości aranżacyjne. Dopasuj stół biesiadny ludwik do mebli, które już posiadasz i ciesz się fantastycznym zestawem.

Wykonanie:

Blat: podwójna płyta MDF odporna na uszkodzenia mechaniczne. Blat w stole biesiadnym ludwik pokryty został naturalnym fornirem dębowym o pięknej, bogatej strukturze drewna. Okleina dębowa wyglądem przypomina lite drewno i ma wiele jego zalet- jest bardzo mocna i trwała. Aby jeszcze bardziej wzmocnić powierzchnię blatu został on wykończony bezbarwnym, ekologicznym lakierem.
Nogi: lite drewno. Twarde drewno użyte do produkcji nóg Stołu biesiadnego ludwik to mocny materiał, który pozwoli cieszyć się trwałością przez wiele lat. Cztery dodatkowe, chowane nogi, wyciągane przy rozkładaniu stołu to dodatkowa stabilizacja nawet przy maksymalnym obciążeniu stołu. Mogą zostać wybarwione w kolorze blatu lub innym- wybór należy do Ciebie.

Wymiary:
Biesiadny ludwik ma wysokość 75cm (+/-1 cm)
Dostępny w trzech rozmiarach przed rozłożeniem: 140x100, 160x100 cm, 180x100 cm lub 200x100 cm.
W komplecie do stołu dołączone są 4 wkładki, każda o długości 50 cm. Można stosować w zależności od potrzeb: jedną, dwie, trzy lub wszystkie naraz.


Stół biesiadny ludwik to idealny kompromis pomiędzy klasycznymi kształtami a finezją i fantazją. Prosty, niewymyślny blat spełnia należycie swoje funkcje a wyprofilowane, gięte nogi nadają całej konstrukcji lekkości i stylu.

Siła dębu

Naturalna twardość mebli wykonanych z drewna dębowego zapewnia wytrzymałość i trwałość, której nie da się osiągnąć używając do produkcji blatów z drewna brzozowego lub sosnowego. Blat z drewna brzozowego lub sosnowego jest miękki, przez co podatny na uszkodzenia i trwałe odkształcenia. Zdecydowana większość stołów z naszej oferty ma blaty chronione naturalną dębową okleiną, co uodparnia je na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a tym samym znacząco wydłuża ich żywotność. Wysoka estetyka i staranność wykonania w połączeniu z dużą trwałością tworzy solidny i niezawodny mebel, który będzie służył przez długie lata.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 100 cm
Rozstaw nóg: 63 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 140 cm
Rozstaw nóg: 110 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 190 cm
Rozstaw nóg: 160 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 240 cm
Rozstaw nóg: 210 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 12
Szerokość: 290 cm
Rozstaw nóg: 260 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
Cztery wkładki Maks. ilość krzeseł: 14
Szerokość: 340 cm
Rozstaw nóg: 310 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 4 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół biesiadny Ludwik

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 29-10-2023 Ewa

Meble są piękne, stół elegancki, a krzesła bardzo wygodne i ładnie się prezentują. Jestem mega zadowolona:)

Opinia pozytywna 23-04-2021 Bartek

Ok, polecam .

Opinia pozytywna 16-04-2021 Gosia

Piękny stół, dobrze wykonany, i szybka dostawa

Opinia pozytywna 11-04-2021 Grzegorz

Duży funkcjonalny stół. Sprawdza się na większe imprezy. Wszystko ok.

W górę do zdjęć i opisu