Stół rozkładany dębowy S7

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny
1 opinia Stół Dębowy rozkładany S7 prostokątny

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Stół Dębowy S7 to model w całości wykonany z litego drewna dębowego. Widoczne usłojenie struktury drewna to dodatkowy atut stołu. Stół posiada wkładkę 50 cm, która w razie potrzeby wydłuży blat stołu.

UWAGA! Wydłużony czas realizacji. Stół dostępny ok 5 tygodni od momentu złożenia zamówienia. Przepraszamy za utrudnienia.

Stół dębowy S7

Stół Dębowy S7 to mebel w stylu klasycznym całościowo wykonany z drewna dębowego. Piękne naturalne usłojenie odzwierciedla strukturę drewna i wprowadza naturalistyczne elementy do wystroju wnętrza. Stół dębowy S7 dębowy posiada jedną 50 centymetrową wkładkę wydłużająca blat stołu. Stół S7 dębowy doskonale sprawdzi się w zaciszu domowego ogniska jak i w gustownych restauracjach ceniącym sobie naturalne piękno.
Stół dębowy S7 proponowany jest w rozmiarach 140x90x75, 160x90x75, 180x90x75 oraz 200x90x75 cm. Grubość blatu to 22 mm. Dodatkowo stół można rozłożyć o jedną wkładkę o długości 50 cm. Stół dostępny jest w kolorze dąb naturalny.

Opis;
Stół S7 dębowy w kolorze naturalny dąb wykonany w całości z litego drewna dębowego. Stół S7 posiada certyfikat FSC. Kupując produkty drewniane oznaczone certyfikatem FSC można mieć pewność, że pochodzą one z lasu zarządzanego zgodnie z dobrem przyrody, a także dobrem żyjących na jego terenie społeczności, czyli według zasad Dobrej Praktyki Leśnej.

Blat stołu S7 dębowy wykonany jest z drewna dębowego. Blat klejony jest na długość a następnie stół jest pokrywany olejem lnianym. Takie rozwiązanie jeszcze bardziej uszlachetnia wygląd stołu. Drewno używane do produkcji stołu S7 zostało wybrane jako surowiec ze względu na swoje naturalne piękno i charakterystyczny wygląd. Drewno to produkt niepowtarzalny, gdzie każdy słój, deseń i kolor są jedyne w swoim rodzaju.

Konserwacja:
- Unikaj umieszczania drewnianych mebli w pobliżu grzejników i innych źródeł ciepła.
- Nie stosuj wosków silikonowych, detergentów ani sprayów przeciw osiadaniu kurzu.
- Nie stawiaj bezpośrednio na powierzchni mebla gorących, schłodzonych ani mokrych przedmiotów.
- W przypadku zabrudzenia powierzchni żywnością natychmiast zbierz zabrudzenie miękkim, papierowym ręcznikiem.
- Nie sporządzaj notatek na kartce położonej bezpośrednio na blacie mebla.
- Jeśli możesz, zadbaj o stałą wilgotność powietrza w pomieszczeniach. To pomoże nie tylko Twoim meblom, ale da komfort także i Tobie.

Montaż
Stół S7 dębowy można samodzielnie zmontować jak i zdemontować. Stoły posiadają funkcję wysuwy systemem klapowym na prowadnicach polskiego producenta. Układ słojów na wysuwce jest równoległy w stosunku do słojów w blacie głównym (układ słojów nie jest identyczny)

Stoły można łączyć w zestawy z krzesłami dębowymi (tylko wybarwieniach dąb naturalny i dąb bielony).

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 72 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 140 cm
Rozstaw nóg: 122 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 8
Szerokość: 190 cm
Rozstaw nóg: 162 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół Dębowy S7

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 24-08-2022 Leon

Może być.

W górę do zdjęć i opisu