1. Krzesło dębowe Split • SalonMeblowy.net.pl

Krzesło dębowe Split

3 opinie Bestseller
Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny, Lira 1216
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.

Krzesło dębowe Split to klasyka gatunku. Trwałość drewna dębowego połączona z najwyższej jakości tapicerką zapewni komfort użytkowania na długi, długi czas. Bardzo klasyczna budowa krzesła Split sprawia, że może być ono wykorzystane nie tylko w salonie czy jadalni ale w z powodzeniem również w kuchni.

Wymiary krzesła dębowego Split są dopasowane tak, aby zapewnić maksimum wygody dla użytkownika. Materiały, z których krzesło zostało wykonane, spełniają najwyższe standardy jakości, co zapewnia 100% zadowolenia z zakupu.

Wykonanie krzesła dębowego Split

Stelaż to lite drewno dębowe. Dębina jest bardzo twardym i odpornym na uszkodzenia drewnem. Dodatkowo naturalny dąb bardzo efektownie prezentuje się w każdym wnętrzu. Krzesło posiada ciekawą fakturę oraz nietuzinkową strukturę słojów.

Siedzisko to miękka, poliuretanowa pianka, która jest obszyta wysokiej jakości tapicerką lub skórą. Nieskończona liczba unikalnych kombinacji tapicerki krzesła i barwy drewna daje nieskończone możliwości aranżacyjne. W ofercie posiadamy różne tkaniny – poliester, welur, skóry naturalne, ekologiczne i wiele innych. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę materiałów plamoodpornych.

Krzesło dębowe Split to najwyższej klasy praca stolarska. Dbałość o każdy szczegół i świetnej jakości materiały to gwarancja komfortu użytkowania. Split to zakup na długie lata. Będzie funkcjonalną ozdobą każdego pomieszczenia, do którego zostanie wstawiony.

Do każdej przesyłki dołączamy filcowy materiał pod nogi krzesła, aby jego przesuwanie było bezszelestne.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 95 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 54 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 35 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 41 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 44 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Krzesło dębowe Split

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 19-04-2021 Maciej z Warszawy

Dobry zakup, krzesła dobrze wyprofilowane i co ważne wygodne. Dobrze zapakowane ,wszystko dojechało bez skaz.

Opinia pozytywna 16-11-2020 Ania

Bardzo wygodne krzesło , solidne wykonanie. Polecam

Opinia pozytywna 24-05-2020 Boguś

Piękne krzesło, sprawna dostawa

W górę do zdjęć i opisu