1. Krzesło dębowe K15 • SalonMeblowy.net.pl

Krzesło dębowe K15

Wybarwienie/tapicerka: Dąb rustykalny,
2 opinie Krzesło dębowe K15
Na zdjęciach prezentujemy tylko niektóre warianty produktu. Prezentowane wybarwienie mebli może się różnić od rzeczywistego. Zachęcamy do bezpłatnego zamawiania próbek.
300 PLN
brutto
Wykonanie i/lub rozmiar:
Tapicerka: Zamów próbki
Kolor drewna: Zamów próbki
Nadruk:
Ilość sztuk:

Krzesło dębowe K15 zaskakuje prostą budową i wysoką trwałością. Profilowane oparcie ze szczeblami w połączeniu z miękkim siedziskiem daje maksimum wygody i zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Model krzesła K15 to kompromis między prostotą a oryginalnością. Całość prezentuje się nieskomplikowanie co sprawia, że K15 dopasować można do wielu typów wnętrz. Przyglądając się temu projektowi bliżej widzimy dopracowany każdy detal i eleganckie wykończenie. Niecodzienne wykończenie tylnej ramy krzesła przykuwa uwagę ale też zapewnia stabilne podparcie dla pleców.

Wykonanie krzesła dębowego K15

Stelaż to lite drewno dębowe. Producenci mebli chętnie wykorzystują dębinę do produkcji mebli, jest to jeden z najtrwalszych surowców wykorzystywanych do produkcji mebli.

Siedzisko krzesła dębowego K15 jest tapicerowane. Wykonane z mocnej płyty MDF, obite wysokiej jakości poliuretanową pianką i wykończone tapicerką. Szeroki wybór materiałów daje wiele możliwości wykończenia mebla. Oferujemy setki kolorów i rodzajów obić.

Skomponuj siedzisko z wybranym kolorem wybarwienia szkieletu krzesła i ciesz się swoim jedynym w swoim rodzaju projektem.
Krzesło dębowe K15 to produkt kompletny, oferujący solidną jakość w rozsądnej cenie.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Szczegółowe wymiary krzesła

Poniżej znajdują się szczegółowo rozpisane wymiary dla krzesła. Tolerancja wymiarów wynosi +/- 1cm ze względu na różne materiały stosowane do tapicerowania.

Wysokość całkowita 102 cm Wysokość całkowita
Głębokość całkowita 54 cm Głębokość całkowita
Maksymalna szerokość oparcia 30 cm Maksymalna szerokość oparcia
Wysokość do siedziska 48 cm
Szerokość siedziska 45 cm Szerokość siedziska
Głębokość siedziska 41 cm Głębokość siedziska
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o meblu Krzesło dębowe K15

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili u nas meble. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli zakupiłeś u nas meble, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Opinia pozytywna 01-10-2020 Mariusz

Polecam wszystkim Wasze krzesła, są solidnie wykonane. Pozdrawiam

Opinia pozytywna 16-06-2020 Marzena

Dobry zakup, solidne krzesło. Sprawna obsługa

W górę do zdjęć i opisu