Stół rozkładany dębowy S9

Wybarwienie/tapicerka: Dąb naturalny
Stół Dębowy S9

Produkt został wycofany z oferty

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty.

Sprawdź ofertę

Stół dębowy S9 to mebel wykonany w całości z drewna dębowego. Jest to bardzo uniwersalny model, który będzie dobrze prezentował się zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym salonie czy jadalni. Mocne usłojenie dodaje S9 charakteru i niepowtarzalności. Tu każdy słój, deseń i kolor są jedyne w swoim rodzaju.

Śmiało powiedzieć można, że S9 to jeden z najbardziej funkcjonalnych stołów w naszej ofercie. Z niepozornego stołu o długości 160 cm stworzysz mebel o długości aż 310 cm!! A to wszystko przy szerokości 90 centymetrów. Drewno dębowe, z którego wykonany jest stół to materiał ekologiczny i całkowicie naturalny. Solidny drewniany blat ma grubość 2 cm. Stabilność zapewnia dodatkowy komplet nóg. Zewnętrzne mają grubość 9,5x9,5 natomiast wewnętrzne 7x7 centymetrów. Cała konstrukcja ma wysokość 75 cm. Dębina używana do produkcji stołu S9 została wybrana jako surowiec ze względu na swoje naturalne piękno i charakterystyczny wygląd.

Jak każdy nasz stół z oferty mebli dębowych posiada certyfikat FSC. Kupując produkty drewniane oznaczone certyfikatem FSC można mieć pewność, że pochodzą one z lasu zarządzanego zgodnie z dobrem przyrody, a także dobrem żyjących na jego terenie społeczności, czyli według zasad Dobrej Praktyki Leśnej.

Konserwacja:
- Unikaj umieszczania drewnianych mebli w pobliżu grzejników i innych źródeł ciepła.
- Nie stosuj wosków silikonowych, detergentów ani sprayów przeciw osiadaniu kurzu.
- Nie stawiaj bezpośrednio na powierzchni mebla gorących, schłodzonych ani mokrych przedmiotów.
- W przypadku zabrudzenia powierzchni żywnością natychmiast zbierz zabrudzenie miękkim, papierowym ręcznikiem.
- Nie sporządzaj notatek na kartce położonej bezpośrednio na blacie mebla.
- Jeśli możesz, zadbaj o stałą wilgotność powietrza w pomieszczeniach. To pomoże nie tylko Twoim meblom, ale da komfort także i Tobie.

Montaż Stół S9 dębowy można samodzielnie zmontować jak i zdemontować. Posiada trzy wkłady wydłużające blat. Wkłady umieszczone są w oskrzyni stołu skąd można je w łatwy sposób wyciągnąć i przedłużyć blat o 1, 2 lub 3 wkłady. W stole została zainstalowana metalowa prowadnica Polskiego producenta.

Co musisz wiedzieć o drewnie dębowym?

Dopuszczalne są różnice w odcieniu zakupionych mebli w stosunku do prezentowanych na zdjęciach i ekspozycjach. Jest to spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych. Dopuszczalne są różnice w odcieniu usłojenia drewna, co jest potwierdzeniem naturalności i niepowtarzalności produktu. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz wynikające z różnych warunków siedliskowych drzew użytych do produkcji, a także zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika. Za wadę drewna nie są uznawane nierówności, sęki, drobne pęknięcia czy przebarwienia, jak np. błyszcz.

Czyszczenie i konserwacja mebli

Znamy się nie tylko na produkcji mebli, ale również na ich użytkowaniu i czyszczeniu. Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik użytkowania Twoich nowych mebli.

Pokaż poradnik czyszczenia i konserwacji mebli

Tabela rozstawu nóg stołu rozkładanego

Wizualizacja ma charakter schematyczny i nie odzwierciedla prawdziwego kształtu stołu. Ilość krzeseł która jest pokazana przy stole z dodatkowymi wkładami oznacza maksymalną liczbę krzeseł przy stole, a nie pomiędzy jego nogami.

Wariant (rozmiar)
Krótszy bok Ilość krzeseł: 1
Szerokość: 90 cm
Rozstaw nóg: 70 cm
Rozstaw nóg na krótkim boku
Bez wkładek Ilość krzeseł: 6
Szerokość: 160 cm
Rozstaw nóg: 140 cm
Rozstaw nóg na długim boku, stół złożony
Jedna wkładka Maks. ilość krzeseł: 10
Szerokość: 210 cm
Rozstaw nóg: 190 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 1 wkładka
Dwie wkładki Maks. ilość krzeseł: 12
Szerokość: 260 cm
Rozstaw nóg: 240 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 2 wkładki
Trzy wkładki Maks. ilość krzeseł: 14
Szerokość: 310 cm
Rozstaw nóg: 290 cm
Rozstaw nóg na długim boku, 3 wkładki
W górę do zdjęć i opisu

Opinie klientów o Stół Dębowy S9

W naszym sklepie znajdziesz wiarygodne opinie od klientów, którzy zakupili nasze produkty. Do każdego klienta wysyłamy prośbę o opinię po 30 dniach od dostawy zamówienia. Jeśli dokonałeś u nas zakupu, a nie dostałeś takiej prośby - skontaktuj się z nami.

Przepraszamy, ten produkt jeszcze nie otrzymał żadnych opinii klientów.

W górę do zdjęć i opisu